Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Umělejší seriál a herecké výkony v jednom snad neexistuje. Ale je to dobrej byznys. To se musí nechat.

Hanebný pancharti (2009)

Absolutní histrický nesmysl! Totálně nereálné scény! Neskutečně geniální dialogy, které ukazují, jak může být jazyk neskutečně krutá a mocná zbraň. Alespoň do té doby dokud nevytáhnete obří nůž. Zkuste to všechno spojit pod taktovkou Quentina Tarantina a dostanete skvělý film! Do TOP 3 Tarantinových filmů se podle mého stoprocentně vejde.

Nelítostný souboj (1995)

Kdybych měl tento dokonalý souboj honotit jinak než 5*, musel bych být asi slepý, hluchý a absolutně bez žádného jiného smyslu, protože neskutečné napětí mezi Pacinem a Nirem hoří v každé vteřině filmu. Věřím tomu, že nikdo jiný by jejich role nezahrál lépe. Perfektní na filmu je, že vlastně ani nevíte, kdo je větší padouch. Vřele doporučuji !

V (2009) (seriál)

Po třetím dílu jsem příjemně překvapen. O umělecké hodnotě mluvit nebudu. Budu mluvit o atraktivnosti, kterou tento seriál přináší. Po Flashforward a hlavně SGU, o kterých doufám, že se rozjedou, abych se mohl těšit i na něco jiného než V. V má pěkně našlápnuto na apokalyptický seriál. Doufám, že obrovský potenciál neskončí někde v troskách. Hodnotit budu, až po první sérii. Seriál se nedá hodnotit po dvou dílech, jako někteří. Všem doporučuji na odlehčení:)

Tenkrát na Západě (1968)

Dokonalost sama! Úžasná scenérie, úžasná hudba, úžasná Claudia Cardinale, úžasné všechno. Perfektní hudba ke ke každé z hlavních postav. Opravdu jsem se bavil. Těch 165 minut za to opravdu stálo a bude za to stát asi tak milionkrát, co se na to podívám :-) 6******

Bill Hicks: Revelations (1993) (pořad)

Pro mě je to bezkonkurenčně jedna z nejlepších show vůbec. Za každou hláškou, každým gagem je myšlenka, která je často podávána s velice vtipnou názornou ukázkou. Rozhodně to není pro každého, ale určitě se u toho každý zasměje. Nedoporučuju nekuřákům, abstinentům, konzervativcům, věřícím, zastáncům kreacionismu, rodině Bushů, pracovníkům marketingu a médii, umělcům, kteří nejedou na drogách a Satanovi. Life's just a ride.

District 9 (2009)

Pro mě je District 9 film s úžasným nápadem. Originální film se hledá dnes opravdu jen těžko. O to víc když se jedná o sci-fi. Geniální myšlenka o mimozemšťanech, kteří přistáli na zemi a byli usídleni do ghetta je přinejmenším obdivuhodná. Skvělá kamera je další věc, která mě dostala. Naproti tomu tragický scénář - nevysvětlení, co se těm mimozemšťanům vůbec stalo, proč 20 let hledají nějakou kapalinu, proč se za dvacet let přestane stopovat přes mobil, jaktože jsou všichni mimozemšťani tak hloupí a jen jejich dítě tak chytré, proč má MMU tak neschopné bojové komando a co to sakra má znamenat s tím kočičím žrádlem - dodává na tak skvělém potenciálu hloupou a tupou béčkovost, možná až céčkovost. Ty absolutní nesmysly mě až uráželi, takže při psaní tohoto komentáře jsem snížil i hodnocení. Geniální nápad + stupidní scénář = obrovské zklamání. A to jsem Blomkampovi tak věřil. 6,5/10

Náš vůdce (2008)

Pokud si přečtete komentář uživatele Matty, nemám co víc k filmu dodat;)

Klub rváčů (1999)

Dokonalý film pro mladé lidi, kteří nevěří v dokonalý systém. Dokonalý film pro lidi, kteří nevěří v jejich druhé já. Dokonalý film pro všechny. Dokonalý film pro mě. Dokonalé dílo Davida Finchera. Moje TOP10.