Poslední polibek (2006)

Last Kiss je přesně tím typem filmu, u kterého tušíte co se stane a jak to dopadne, jen si strašně přejete, abyste neměli pravdu. Ale jinak jsem velmi mile překvapen, zajímavý snímek, až mi z něj místy nebylo dvakrát příjemně a cítil jsem takový zvláštní pocit sklíčenosti. Každopádně stojí za vidění

Láska bolí (2011) (seriál)

První díl Love Bites celkem příjemně překvapil. Hodncení na imdb není zrovna excelentní, ale mně se to prostě líbí. Je to vtipné, milé a hezky se na to dívá. Ale je škoda, že v USA má nízkou sledovanost, snad se na obrazovkách udrží. UPDATE: Po čtvrtém díle zvyšuji na 5/5. Velká paráda

Český lev 2010 (2011) (pořad)

Zmizely nastrojené hostesky, nahradili je tanečníci a stálo to za to. Večer nenudil, Budař pobavil, zatančil a nezklamal. Navíc jsem se přistihl, že jsem se vlastně celý přenos podvědomě usmíval a to se jen tak nestává. Hned po Andělech druhý nejlepší letošní přímý přenos který potěšil

Mad Love (2011) (seriál)

+ Přiměřeně vtipné. + Sympatický výkon Jasona Biggse. - Nehorázně to připomíná HIMYM. Ať už styl vyprávění příběhu, tak vzhled Biggse - je neskutečně podobný Tedovi. Dva stejné seriály, byť má každý jiný název, sledovat nehodlám. Zkusím ještě pár dílů, ale na něco dlouhodobějšího to nevidím

Fontána (2006)

Těžko popsatelný film o lásce a smrti, který je celkem složitý na pochopení a vidět ho jednou nestačí. Darren Aronofsky prostě umí, i když Black swan bylo zdařilejší. Ale ta hudba, kterou je celý film doprovázen, je dokonalá.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Ona má ráda jeho, on ji ne. Ona má ráda jeho, on začíná mít rád ji. Ona ho nenávidí, on ji má rád. Ona ho má ráda a on ji má taky rád. The end. Tolik ve zkratce o filmu Má mě rád, nemá mě rád [Flipped]. Krásně odvyprávěný příběh o dvou dospívajících dětech, kdy vzájemně poznávají, jaké to je být zamilovaný.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Perfektní Steve Buscemi a výborná dobová hudba. Prvotřídní zpracování od kamery až po režii. Až se stydím že jsem ten seriál objevil až dnes, ale rozhodně stojí za vidění. V mnohém mi připomíná hru Mafii, což mu přidává další kladné body. Rozhodně si ho zařaďte do škatulky must see.

Králova řeč (2010)

Hezky natočený a odvyprávěný příběh, kde exceluje nejen Colin Firth, ale i Geoffrey Rush. Nechybí milý humor a příjemná hudba. Závěrečný proslov tu dokonalost filmu jen potvrzuje. Jednoznačně must see