Únos letadla (2023) (seriál)

Krasojízda s úžasným Idrisem Elbou. Tohle jsem nečekal. Akční a zajímavé od začátku do konce a to v každém díle. Nikdy se člověk nenudí a kvalita je ve všech dílech stejná. Mrzí mě trošku ten konec, ale zase třeba je tu prostor pro druhou sérii a kdyby byla i když nemusí tak by mi to vůbec nevadilo. Jeden z nejpovedenějších seriálů

Bronson (2008)

Michael Petrson aka Bronson nebo Salvador, nebo kolik to má přezdívek je a byl určitě surový psychicky narušený rváč. Nicméně film o něj by byl nudný nebýt Toma Hardyho, které v každé své roli vymáčkne něco za co ho musíte milovat. Neuvěřitelný herec zahrál neuvěřitelnou roli. Za to prostě musím dát o hvězdu více

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Mírně podhodnocený film. Ono totiž naše společnost kouká zbytečně na detaily a snaží se kritizovat. Jasně without remorse není bůh ví jaký filmík, ale je akční. To si zapamatujte akční a to splňuje. O tom to je dámy a pánové, protože v reálném světě se tohle opravdu neděje. Je to stejně jako ve street pornu. Jůů ty jsi krásná a šukatelná dáš mi za pěťák? dám to je super potkat takhle lásku...no nechci vám brát iluze, ale stejně jako v pornu tak ani v akčním filmu se nedočkáte reality.

Idol (2023) (seriál)

Chápu proč to někteří puritání budou hodnotit blbě a že s to Euforii nemá nic spolenčého což nemá, ale the Idol je kurevsky dobrý a mladá kráska Vanessy Paradice, je jí velice podobná a úžasná. Jasně je to nebité sexem a zpěvem, ale o tom to je. Komu se to nelíbí, ať jde doprdele, protože seriál byl boži, hlavně kvuli Deppce

Nic ve zlým (2023)

Když jsem viděl Jennifer nahou, přišlo mírné zklamání. Ta bohyně není tak úplně bohyně. Spíš je to bobr převlečený za bohyni. No jasně nevěřím, že v reálu tak má takový porost, ale ani prsa najsou tak dokonalé, jak by člověk čekal. Jo a k filmu, až na píseň v restauraci celkem průměrný snímek, který ale nad míru pobavil, takže musím hodnit kladně.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Ha Equelizer prostě nezklame. Ano je to další brutální akčňák a jak moc se mi líbila jednička, dvojka už míň tak trojka nabrala rychlost jedničky a to ve věku Denzela je co říct. Zajímavé je, že jsem ani nepoznal Dakotu a skoro těžko věřit, že z té malé holky, která hrála po boku Denzela v Muži v ohni se stala dnes už 29 letá kráska.

Ragnarök – Konec světa - Série 3 (2023) (série)

Třetí a konečná serie a poněkud nešťastná. Věřím, že hodně divákům se vyloženě líbit nebude, ale tak jak je u tohoto seriálu zvykem, víc se mluví než bojuje, takže až na jedno vyhronutí situace si toho moc neužijeme. Hlavní postava je dějově pomalejší a seriálu konec katatrofální. Nakonec ale musím hodnotit pozitivně, protože Ragnarok u mě bude mít místo

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Asi nejhezčí pohled je na Kathryn Newton, která vyrostla do krásky. Herecky při takovém bijáku úplně nevím, ale líbila se mi v jiných filmech tak asi dobrý. Quantumanie je ale dost přemrštěná scifi, která kdyby tu nebyla asi by se nic nestalo. Z Ant-Mana se stal seriál na pokračování a díl od dílu horší. Na druhou stranu, někomu se asi bude líbit.

Tenkrát poprvé - Série 1 (2020) (série)

Přiznám se že mi seriál doporučila zdejší kamarádka a kouknul jsem na půl prvního dílu s tím, že netflix natočil další zbytečný seriál. Něco podobného jsem udělal u stranger things, ale světe div se, po čase jsem se k tomu vrátil a první série mě natolik vtáhla, že jsem ji zkouknul asi za 2 dny. Což je docela porce, naštestí jsou díly krátké :) No nic jdu si pustit další serii

HollyBlood (2022)

Tak jo byla to fakt neskutečná ptákovina, ale pobavila. Některým vtipům jsem se fakt řechtal a protože jde o komedii tak hodnotím pozitivně. Dalším překvapení je krásná mladá herečka Isa Montalbán a protože poslední dobou ujížím na španělkách tak další hvězda nahoře. Takže vlastně z odpadu to šlo pěkně nahoru.