• Krátkometrážní

Cesta z města (2000)

Tohle zkrátka nebyl můj styl, a to jak příběhově, tak technicky. Film je natočený jako z rychlíku, charaktery nejsou na začátku uspokojivě představeny, prostředí a situace taky ne. Příběh je jednoduchý, někteří herci slušní (NE Hanák), ale upálila bych zvukaře a střihačovi tím minimálně pohrozila. Navíc se objevují doočíbijící logické nesmysly... A když se tam vyskytne ksicht "Bohuše" Polívky, je průser definitivně potvrzen. Ty dvě hvězdičky jsou jenom za milou hlavní herečku a dobrou myšlenku filmu. 30%

Italský klíč (2011)

Prapodivně natočená naivní pohádka, přeslazená, se stoprocentním happyendem a naprosto příšernou hlavní herečkou. Ale víte co? Mně se to docela líbilo, i s tím dokonale šťastným koncem... 55%

Laieo (2004)

Praštěná komedie, která byla v první polovině děsně otravná. Postupem času ale nabírala na intenzitě, stejně jako lži hlavního hrdiny, a začala mě opravdu bavit. Výsledný dojem je tedy 50% a doporučení, aby si lidé byli vědomi pravdivosti většiny přísloví... zejména jednoho: "Na každou svini se vaří voda."

Strýček Jack (2010)

Všechno bylo super, až na pointu. Finální scéna byla nelogická a slabá, přesto nedovedu ubrat na tři hvězdičky. 70%

Portal: No Escape (2011)

Výborný krátkometrážní sci-fi akčňák, skvěle napsaný i zahraný, otevřený konec potěší. Nemám co vytknout.

Šťastný den (2010)

Hloupý a nudný film, který mě dokázal jenom otrávit. Jediné, za co mu přiznávám body, jsou charaktery lidí vykreslené velmi realisticky. To ale není moc povzbuzující...

Náš čas vypršel (2004)

Zlom byl krutý, ale skvěle pobavil! :) Slizký a odporný pan psycholog mě utvrdil v přesvědčení, že nikdy nedopustím, abych se dostala do spárů někoho podobného. Ave želvy!

BlinkyTM (2011)

Roztomilý a skvěle zahraný krátkometrážní filmek. Každému musí být jasné, jak to dopadne, ale prokousávání se k finální scéně nenudí ani vteřinku! Napjatá a chvílemi mrazivá atmosféra z toho dýchá.

Kolo (2003)

Začíná mechem, končí mechem a nese s sebou poselství, kterého bychom si měli všimnout.

Zemřít vedle tebe (2011)

Tohle byla ale nuda... Animace hezká, ale to je tak všechno. 6 minut je příliš dlouhá doba pro děj neděj.