Million Dollar Hotel (2000)

Nikdy jsem neměl rád U2, ale decentní hudba k tomuhle filmu se jim povedla. Já jsem byl nadšený. Mám rád takovéhle nevšední věci a tohle mě naprosto nadchlo. Úplně jsem byl odvařený z Jeremyho Daviese - docela bych i věřil, že i ve skutečnosti je tenhle herec lehce retardovaný, protože to byl dokonalý výkon! Vynikající snímek a jak tak koukám na ty všechny komentáře, špatně pochopený a nedoceněný. Bohužel nedokážu být konkrétnější, tomuhle se prostě musí přijít na chut'."Protože neexistuji, jsem fiktivní."

Blueberry (2004)

Ehm, tak jsem se v těch vizích a obrazech úplně utopil a Blueberry byl pro mě totálně zabitý. Zvláště ta závěrečná scéna, kdy se Madsen s Casselem nabumbají a následuje dvacetiminutový videoklip Tool, takže rozuzlení jsem vůbec nepobral. Možná se pletu, ale asi jsem nepochopil, jak mohl být Madsen bez koně v jeskyních dříve než jeho kumpán s koněm. Pěkně jsem se nudil, to Vám tedy povím.

Záhada Blair Witch (1999)

Já jsem se tedy opravdu bál. A kvůli tomuhle děsivém filmečku v dokumentárním duchu, útočícím na nervovou soustavu diváka jedinečnou atmosférou strachu a děsu, se bojím večer v lese. Stačí na to pomyslet a už mažu pryč z lesa. Jedna věc s mi po shlédnutí moc líbila - nevěděl jsem totiž nic, nevěděl jsem, co si myslet, jak si to vysvětlit. Potkat čarodějku z Blair bych potkat rozhodně nechtěl.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Představitelé Harryho i Lloyda byli teda správní dementi, to se musí nechat, ale jinak tenhle tupý pokus o komedii nestojí ani za pohled do vitríny. Hvězdičku dávám za jediné dva gagy, při kterých jsem se ale válel smíchy. "Jééé, Harry, ty máš palandu! Můžu spát nahoře?" Harry:" Jasně Lloyde, ale jedině když budu spát dole." Druhý je ze situace, kdy Harry přijde k vysněné blondýně k ní domů a ona se ho ptá: "Dáš si něco k pití?" a Harry na to:"Jasně, zvu tě." Tot' vše. Píšu to sem, protože pokud si přečtete můj komentář, už se na to nemusíte dívat. Věřte mi.