Král Škorpión (2002) odpad!

Nechápu, jak se to může někomu líbit a hlavně nechápu, jak může někdo dávat peníze na takovou hloupost :) Možná si to někdo přirovnává k "Mumii", ale to ji úplně jiný film.

Tenkrát v Mexiku (2003) odpad!

Neshledala jsem na tomto filmu nic zajímavého!

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

Pitomina je to! Jak na to muze nekdo davat penize a doufat, ze se mu investice vrati?! Vsak je to uplny propadak!

Poklad pro knížete Auersperga (2012) (amatérský film)

Tomuto filmu nemohu dát hodnocení. Nápad by to byl zajímavý, kdybych věděla, že to je produkt filmového kroužku dětí ze ZŠ. Takto jsou dialogy, děj, zpracování (mimo jiné děsné dlouhéééééééé), akce a hlavně kostýmy spíše směšné.

Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp (2007) (amatérský film)

Amatérským filmům dávám 5*, tomuto filmu je dát ale fakt nemůžu. Předpokládám, že film byl záměrně natočen, aby hlášky z filmu mohly kolovat jako fórky v hospodách, ale možná ani to nevyšlo.

Vzpomínka na F. Melichara (2011) (amatérský film)

Film se zprvu tváří, jako medailonek onoho továrníka a dělníka, který se zasloužil o rozvoj secí techniky u nás a ve světě. Prvních pár minut je skutečně přínosných, pak ale vyprávění o továrníkovi a jeho zásluhách sklouzne do nepochopitelných záběrů jakéhosi trhu, kdy se několik minut díváme na nejrůznější stánky s perníčky a brambůrky, posloucháme kapelu, kterou nikdo jiný neposlouchá a sledujeme jakousi výstavu aut, jejíž souvislost s panem Melicharem jsem si nebyla schopna domyslet. Nakonec se vracíme do školy, která sídlí v bávalé vile továrníkově a radujeme se z konce filmu.

Leopold Šrom (2010) (amatérský film)

Barvité vyprávění Dagmar Šromové, která líčí život svého manžela, je doplněno fotografiemi. Bohužel forma dokumentu je velmi nezáživná a nic neříkající. 20 minut prakticky sledujeme mluvící ženu a nic dalšího e tam neděje - až na záběry celků, kdy vedle ženy sedí autorova žena, která klade respondentce otázky. Bohužel ke konci vypadá velmi znuděně, což moc vážnosti vyprávění paní Dagmar nepřidá.