RickyFitts

Česko
(kom)pozér

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 23.2.2019  01:32
    Collateral (TV seriál) (2018)

Tak koukám, že místní hodnocení sráží uživatelé, co se neuměj vyrovnat s tím, že v tom seriálu jsou uprchlíci a lesby vyobrazený jako lidi. Moc pěknej civilní kus se skvělou civilní těhotnou Mulligan - skvělá atmosféra, skvělá zručná režie, scénář "tak akorát".

• 3.12.2017  01:09
    7 životů (2017)

fajn námět a prostředí, všechno ostatní je strašnej shit a nakonec to ani nedává smysl... ...asi bych musel bejt většífanoušek noomi, abych si ten film užil

• 12.3.2017  09:49

Do očí bijící inscenace zápletky filmu škodí. Jinak je to ale výborný námět a výborná atmosféra a smutně přesná výpověď o stavu současné Evropy.

• 25.9.2016  21:18

možná aktuální nálada, ale smál jsem se jak idiot... 3+

• 12.3.2017  10:27
    La La Land (2016)

Uleptaný a neuspokojivý. Především asi pro to, že se tam opakovaly cca 4 melodie furt dokola a dobrých muzikálových tanečních čísel (jako to úvodní) bylo hrozně málo. Stone i Goslinga mám fakt hodně rád, ale poloha v Crazy Stupid Love jim teda sedí stokrát víc.

• 3.7.2016  20:15

Ale jo. Nekonzistentní, trochu celý šílený, střídání barvy a čb fakt nedává smysl, ale atmosféra a herci až na Rodena dobří. Víc takovejch filmů (ale pokud možno, alespoň trochu lepších).

• 23.2.2019  01:21
    Prezident v pořadí (TV seriál) (2016)

Zábavné téma, ale příšerný seriál. Nelogické, nerealistické, patetické, neodvážné. V každém díle je nějaká nová blbost. Zápletky celkem banální, herci nijak světoborní. Nejhorší je, že je úplně prkenná hlavní postava detektivky, takže si k ní ani neuděláte vztah.

• 11.3.2017  21:49
    Samotka (2016)

Jako neutrálně natočená ale implicitní politická kritika vězeňství v USA jistě funkční, jako film nic moc. Debata po filmu na Jednom světě třikrát lepší než film.

• 3.7.2016  19:42

Velmi pěkně natočené, skvělá atmosféra, skvělý výkony, sympaticky nebojácné scény a spousta hádanek, co se vlastně tvůrce snaží říct. Až moc.

• 9.3.2019  22:35
    Tajné město (TV seriál) (2016)

3+, velmi slušně natočené s velmi dobrými hereckými výkony, ale chybí tu větší drive nebo akce nebo větší mystery nebo větší politický intriky... Trochu jsem se nudil.

• 13.11.2016  23:02

Ta stereotypizace je přemrštěná. Půlka těch lidí nesympatická. Téma dobrý. Víc děje by neškodilo.

• 19.12.2016  02:57

Tyvole, ten konec?! To jako vážně? Muselo to bejt?

• 15.7.2017  00:26
    45 let (2015)

Mrazivé, minimalistické a skvělé.

• 3.7.2016  19:49
    Barash (2015)

Takovej Facking Amål poizraelsku. Je to pěkný, ale nic moc víc.

• 10.7.2015  22:55

Předlohu neznám, ale události ve filmu přicházejí překotně a postavy jednají nelogicky. Delší stopáž s vysvětlováním by tomu asi pomohla. Krajinky jsou pěkný a zvířátka jsou milý, režie je ale dost bez nápadů (tenhle člověk natočil Festen?!!) a ve svém žánru ten film asi rychle zapadne.

• 25.9.2016  23:59

voiceovery vadí a hudba je wtf a je to allenovka od ostatních skoro už k nerozeznání, ale Emma je prostě kočka, takže co... 3-

• 31.12.2016  20:34

Nevtipná nuda... což je u akční komedie dost smutný. (Armie Hammer i Alicia Vikander jsou fajn. Cavill je panák bez talentu.)

• 12.7.2016  20:33

Eh... banální, předvídatelné, škatulkovité, kýčovité, no, prostě typický Spielberg, ale podle místních komentářů jsem čekal víc. Rylance super, dějové linky klišé až hanba. Exteriéry fajn, ale mohlo jich být víc a nemusela z toho křičet komparsovost.

• 8.7.2015  22:07

moc fajn jednoaktovka... civilní, uvěřitelné, příjemně současné a tak 3+

• 8.7.2015  22:15

děj to nemá a obrázky dost balancují na hraně kýče, ale ty surreálný dialogy jsou fenomenální...

• 1.1.2017  02:56
    Převrat (2015)

Solidní filmařina - bez obsahu, ale to asi nikdo nesliboval. Začne to výbornou scénou po dvaceti minutách a až na pár zbytečných srdceryvných okamžiků to skoro nezpomalí. Fajn jednohubka. A fajn vidět Owena v jiný roli.

• 3.7.2016  20:18

Hodně pěkně udělaná nespektakulární rekonstrukce vyšetřování jednoho atentátu. Ale pokud vás nezajímá izraelská politika devadesátých let, je to nepoužitelné a samozřejmě strašně dlouhé. Kéž by někdo něco takovýho o devadesátkách natočil u nás... třeba o Sarajevským atentátu. Btw. Nádherný titulky, ale koho to zajímá.

• 3.7.2016  20:21

Časosběr o americko-čínských vztazích. Pro trochu zasvěcené většinou opakování známého, režisérka se bohužel žádné ze sledovaných postav nedostala pod kůži. Na debatě po filmu byla extrémně sympatická, ale na dobrý film to nestačí.

• 3.7.2016  20:02

Moc příjemnej a na korejský poměry dost "normální" film. Je to trochu víc o šílený matce než o touze vyhrát nebo zkažený společnosti. Současná Korea z toho filmu naopak vychází celkem dobře.

• 10.7.2015  14:32

Na to jaká je to neuvěřitelná ptákovina, to má opravdu úžasný detaily a nápady a milé absurdity, o tom žádná... ve svém žánru je to možná film dekády, ale pro mě je tenhle žánr prostě tak mimo to, co od filmu očekávám, že víc jak 3* neumím.

• 10.7.2014  23:00
    71 (2014)

StarsFan to vystihl naprosto přesně. Baví mě v tom ta politika, scéna střetu s obyvateli na začátku je natočena geniálně, ale od ní jde radost z filmového řemesla jen dolů. Dojde i na západy slunce! (Mohlo to být mimochodem klidně delší, to zas jo... aby i hlupáci jako já pochopili, kdo je kdo, a o co mu jde.)

• 8.7.2014  01:04
    Barbaři (2014)

Asi mě to nešokovalo tak, abych geniálně vystiženou atmosféru ocenil jako důvod pro to, natočit film. Scény v Bělehradě skvělé.

• 8.7.2014  00:57
    Bota (2014)

Takový ten slušný, pěkný, nepřekvapivý, bezútěšný festivalový film.

• 8.3.2015  21:21

Filmařsky nezajímavý, téma dobrý...

• 8.7.2014  00:59
    Cesta ven (2014)

Rozporná věc; úžasný počin, ale nepřesvědčivý scénář i režie. Neherci nevadí.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16