Mechanický pomeranč (1971)

Oproti knižní předloze jsem byl dost zklamán. Kniha je naprosto geniální výtvor a film ji trochu shodil. Některé scény (Mechanický pomeranč, ...) byly vypuštěny, jiné poupraveny. Celkově se příběh odvíjel až moc urychleně a právě tohle bylo kamenem úrazu. Škoda.

Strážci - Watchmen (2009)

60% z toho tvoří většinu Rorschachova postava, pak soundtrack a epochální konec. Podle toho hypu jsem ale čekal mnohem víc. Možná zkusím ten comics někdy, ale nejsem si moc jistej. Většina filmu se táhne, usíná, troskotá na flashbacích a když je fakt nejhůř a filmu něco/někdo podrazí nohy, přiběhne Rorschach, aby to napravil a vždycky se mu to naštěstí povede. Nebýt něj, jakožto "lepidla" (neber si to vulgárně), unudil bych se a fakt otevřel to čilichili co se mi kvůlivá klouzavé obálce snažilo spadnout z klína. Další část ze 60% tvoří krásný(á) Hedvábný přízrak (ten(ta) mladší) a fakt, že se mi v těch skoro třech hodinách nechělo na záchod.

V jako Vendeta (2005)

Nic extra. Chvílema jsem si fakt myslel, že se dívám na Fantoma Opery, ovšem "V" měl charisma, to mu nelze upřít.

Shrek Třetí (2007)

Tady někdo zapomněl, jak se dělá dobrej animák .... eeee.... pokračování. Radši mě nechte spát, s tímhle nechci mít nic společného. Volám po lepších zítřcích.

Cobra (1993) (seriál)

Super ++ věc

Svéráz národního rybolovu (1998)

Film, jehož hlavní zápletkou je vodka není až tak zábavný, jak se může z názvu zdát. Má sice své světlé momenty, kterým se člověk opravdu zasměje od srdce, ale jinak jde o nudu, nudu, šeď, šeď . Potěší jedině v případě, kdy potřebujete za hodinu usnout a nemáte prášky na spaní.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ze tří hvězdiček sedlám na čtyři. Nejdřív mě to moc nebralo, ale člověk nakonec musí připustit, že je to legen - wait fort it - dary! Zvlášť, když vám to vyplachuje mozek do jedné do rána a nechcete spát. Sympatický seriál, sympatičtí hrdinové, špičkový humor! UPDATE: Po shlédnutí třetí řady musím prostě tu "pětku" dát. // A kvůli páté sérii dávám čtyři.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Přesně si pamatuju, když mi bylo asi sedm nebo osm (možná devět) a já se řehtal jako kůň každý scéně. Kousek po kousku jsem metamorfoval ve zvíře. Jestli to znáte, jste na tom podobně, tak nenuťte rodiče, aby to za sedm let koupili mladšímu bráchovi pod stromeček. Protože ještě ten den se na to podíváte. A ještě ten den zjistíte, že vážně není o co stát. Většina lidí tenhle film asi hodnotila, když jim bylo sedm nebo osm (možná devět).

Hrdinové (2006) (seriál)

Snad jen to vzít popořadě: První série byla řekněme awesome. Dobrý příběh, dobré postavy, dobrý konec. Zvraty, nadpřirozeny and thanks for it, I am serious. V druhé řadě se to maličko zhoršilo, ale upřímně, prostě jsem si to jel díl za dílem a miloval to. Třetí řada, to snad přišel zvrat nebo co. Nevím, ale jednoznačně každý díl končil tak, že jsem si musel dávat nějaký prášky a pumpovat si z mozku kofein, abych usnul. Ať si každej říká kdo chce co chce, zaměňujte si to s Esmeraldou, ale nevím, jestli jste si všimli: José Armando nepřijel. Tak snad se druhá část třetí řady vyvede - zatím mi připomíná Harryho Pottera - temnější, než kdykoliv předtím. /// A když to teď beru kolem a kolem, co je na Heroes vlastně tak skvělýho? A proto ubírám hvězdičku.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Beru si to po sériích: 1 - Damn! Hell yeah! Waw! Jeden z nejlepších seriálů vůbec. 2 - Damn! Hell yeah! Skvělé pokračování 3 - Damn! Děkuji mockrát 4 - What the fuck?? I mean: WHAT THE FUCKING FUCK? Nicméně svý "kouzlo" to má furt, naštěstí to touhle sérií končí.