Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Dokumentární
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi

Recenze (4 079)

plakát

365 dní: Ten den (2022) odpad!

Ten den neměl přijít...esence totální debility, ale je to roztomilé :) . -60%.

plakát

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Ta jeptiška mi připomněla Troškovi Babovřesky - docela je to tomu podobné celou svou nablblostí a čím se více blíží do ČR tím je to horší. Brak - kluci neměli do filmu lézt. Na to dal peníze Milan Baroš :) ? Tak snad vydělal... .

plakát

365 dní (2020) 

Podobný námět jsem už viděl...byl ve Slunce, seno, erotika a tady je to taky eroťák 🙂🔥. Jasně musí tam být nezbytný narativ, že frajer je bohatý, i když je trochu kokot. Defacto je to Freudovská klasika, že čím více se žena vzpírá muži, tak tím více chce aby se ji později zmocnil jako divoké zvíře 🤷🤗💐. Já bych jen k tomu dodal, že Ital na to potřebuje jachty, blbosti za desetitisíce eur, kérky, pózy atd., zatím co český 🧸si vystačí s humorným dialogem a řízkem s bramborovým salátem... není nad poctivého českého jézéďáka 🇨🇿😂. 46%.

plakát

Motýlek (2017) 

Kvalitní předělávka, která některé věci více popisuje a vkládá do kontextu. Originál je větší pocitovka, zde se sází i na jiné věci. 73%.

plakát

Génius moderního světa - Nietzsche (2016) (epizoda) 

Pomohl otevřít Pandořinu skříňku lidského myšlení (nebezpečí zneužití byla/je ohromná). Bůh je prý mrtvý, i když možná ne tak úplně...75%.

plakát

Luxus (2019) (seriál) 

Chudáci, žebráci, holota stojí zapomenutá u plóta :) ...mě to bavilo. Tolik lidí se na světě jebe, ale někteří ne ;) . 75%.

Ovládací panel
16 bodů

Reklama

Reklama