Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 12 bodů
Infinity..
Jaroslav Trval
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Ajťáci
(2006)
Black Books
(2000)
Teorie velkého třesku
(2007)
Hra o trůny
(2011)
Vikingové
(2013)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Fargo
(2014)
Mr. Bean
(1990)
Tom a Jerry
(1940)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(18)
thiery12
Martyna
-Marc-
LukeZapl
dawes
Khoiba
lexikon
Loreleis
Kochchy
dedooo
Rowmak
msmates
Kresho
Ch.Bale
Krasa
Thundler
Borden
christofer44
Časové pásmo bylo změněno