The Art of Flight (2011)

Super záběry nádherné přírody a dechberoucích sjezdů a skoků + naprosto geniální soundtrac dává tomuto filmu super nádech a vždy mě navnadí na zimu a na moje "freeridy" na lyžích. Jediné co mi zde chybí je jakýs takýs příběh.

Méďa (2012)

Příjd mi až neuvěřitelné, jaké hodnocení zde tento film má. Osobně mě hodně nahlodaly ukázky, a od filmu jsem čekal Méďu, který bude, chlastat, hulit a tasit jednu hlášku za druhou, ze všech si dělat srandu a bude dost nekompromisní. Ale bohužel jak je u těchto filmů zvykem, to nejlepší je ukázáno v ukázkách. A já z kina odcházel naštván za vyhozené peníze. Nepřestávám se udivovat jakou frašku jsou schopni scénáristi udělat z dobrého nápadu. Jedinou záchranou celého filmu bylo zjevení Flashe, ale to bohužel nedokáže zachránit celý film.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Geniální, Stalloneho koncept návratu k akčním filmům 80tých let nemá chybu a a Expendables II to jen potvrzujou. Člověk na to musí jít s vědomím, že se jedná o akční film plný utažených scén na maximum. A ten člověk, který navštíví kino s tímto vědomím si film užije. Jen co mě trochu mrzelo že Chuck nepředvedl svůj legendární kop z otáčky a že Van Dammeho kopy byly dost viditelně dotažené počítačově....Ale to je jen jediná skvrna na celém filmu!