Miláček Rita (2003)

Vcelku zábavný film o "bílém límečku", který se díky sexuálním choutkám ocitl mezi zločinci. Zábavnější než řada podobných amerických snímků. "Bidet" si dle mého názoru zdaleka nezasloužil. Pravda je Christian Clavier mě ještě nezklamal.

Jak je důležité míti Filipa (2002)

Proč dávám jen tři hvězdičky? Ve filmu hrají výborní herci.... divadelní předloha je vynikající... Jenže ve srovnání s předchozí wildeovskou adaptací Ideální manžel mi tohle dílko připadá tak nějak ploché. Spíš sled vtipů než opravdová komedie. Prostě pokaždé to nevyjde na 100%.

Elle voit des nains partout ! (1982)

Parodie na všechny možné francouzské pohádky a plus ještě na Bídníky. Úplně šílená záležitost. Trochu jako humor Monty Pythonů.

Bridgertonovi (2020) (seriál) odpad!

Na něco tak blbého se prostě nedá koukat. Vydržela jsem to celých pět minut, ale bohužel právě těch pět minut se započítává do statistiky Netflixu k divácké sledovanosti. Nebojte, druhou řadu si zcela jistě ani na těch pět minut nepustím. Julie Andrewsová, kam až jsi to klesla... to raději hlásit v nádražním rozhlase.

Mr. Ambassador (2003) (TV film)

Neodvysílaný pilot seriálu NBC o novém britském a poněkud excentrickém velvyslanci v New Yorku.