• Krátkometrážní

Nespoutaný Django (2012)

Negři, krev, latentní buzny, co řežou koule. No jo, Tarantino je v tomhle král!

Láska (2012)

Opět Haneke a jeho drásající film, po kterém budete hledat odpovědi celou noc na vašem stropě. Co dodat? Možná jen milovat...

Respice finem (1967)

Vánoční naladění České televize. To nejlepší, co jsem si mohla k stromečku přát.

Holy Motors (2012)

Po dlouhé době mě opět něco rozkouskovalo tak, že musím ohodnotit plným hodnocením.

Tři do páru (2004)

Asi je to jen kvůli tomu, že jsem nečetla knihu. Ale i přes to, mě tento film v poklidné noci, na druhém kanálu České televize, dostal na tolik, že jsem se doslova ponořila do naši krásně čalouněné sedačky. Ani nejsem schopna nad tím přemýšlet teoreticky. Já jsme prostě úplně někde jinde. A little kiss between brothers, sweatheart.

Paths of Hate (2010)

Nenowe, tak jsi jim to nandal, no. // 5. Noc animace, Kyjov

Za zdmi (2012)

Dokonalejší a rozvinutější Víkend. Zasáhlo mne to všude, kde mohlo. Rozvášnilo mne to natolik, že ještě teď nemohu zavřít oči... Jeden z nejlepších queer filmů vůbec. // 13. Mezipatra queer filmový festival, BRNO

Laurence Anyways (2012)

Čirá onanie nejen pro hipsterské buzny. Vrchol Dolan. Vrchol tohoto roku. // 13. Mezipatra queer filmový festival, BRNO

Nebe (2002)

Tykwera člověk musí poznávat, aby byl schopen rozklíčovat všechny jeho filmy. /// Po dvou letech shlédnutí tohoto filmu jsem ponořila do kejkliček okolo Kieslowského. Teď chápu, proč je Nebe tak skvělé!!!