Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný
  • Pohádka

O mně

 

 

Kdo jsem?

Jsem absolvent Ekonomické fakulty VŠB-TUO. Rozhodně nejsem filmový znalec, ale ráda se na filmy, případně seriály, podívám.

 


 

Co mě baví?

Kromě sledování nových i starších filmových výtvorů mám ráda hudbu, tanec, historické romány, posezení a dobrou zábavu s přáteli.

 

 


Poslední film shlédnutý v kině?

 

       Hobit    

 

 Tak jsem se dočkala. Odrazována fanoušky i nefanoušky Tolkienova díla, plna obav z vymyšlených postav, z nelogických bojových scén a zbytečně natahovaného dílu jsem se dostavila do kina. A nelitovala jsem. Ano, některé scény opravdu zbytečné, Jackson se předlohy příliš nedržel, ale hlavní kostra knihy zůstala zachována, úchvatná krajina a dokonalá hudba, a navíc já, jako fanoušek Středozemě... Nejlepší byl Šmak.

Nejde jinak, prostě 5 *.

 

  ____

 

 Těším se...

 

Hobbit 

 

Prostě jsem blázen do Středozemě, neumím se dočkat finálového dílu  Smějící se

 

  


Co právě sleduji?

  

 

Teorie velkého třesku      The Big Bang Theory. Prvních pár dílů mě odradilo od sledování, ale po roční pauze nelituju. Momentálně tento   seriál válcuje i moje oblíbené HIMYM.

 

 

 

Downton abbey     Historické knihy, filmy, seriály, všechno tohle můžu. Panství Downton dokonale splňuje moje požadavky na krásný historický seriál. Jsem ráda, že běží další série, a dokonce se k nim dostala i naše televize.

 

 

 

                                              ______

 

Aktuálně

 

 

Už několik lidí mě upozornilo, že bych si neměla nechat ujít Hru o trůny. Dlouho jsem odolávala, ale všechny tři série jsem nakonec shlédla během týdne a těším se, až v příštím roce poběží další díly. Dokonce čtu předlohu, takže se možná dozvím pokračování dříve, než z obrazovky.

 

Daenerys

 

 

 

Ovládací panel

Reklama

Reklama