Maik22

Keram Ňodžok

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 1.11.2018  22:28

Král je mrtev, ať žije....ale co to plácám. Královna stále žije !!! (Mráz mi běhá po zádech a smekám před všemi zaangožavýnými, kapesníkem utírám chlapské slzy z tváře a Rami Malekovi gratuluji za neskutečný zážitek a výkon věrohodný Oscarovi ... Tohle jsem ještě v kině nezažil a nejspíše už nezažiji. ) !!! The Show Must Go On !!!!

• 22.10.2018  06:46
    Escobar (2017)

Asi se budu opakovat s mnohými již napsanými komentáři,ale tak to bohužel (bohudík) opravdu je. O Escobarovi již bylo toho natočeno opravdu habaděj. Ještě,než se dostal tento snímek do kin, atakoval diváky v seriálové podobě ala "Narcos". A ano, mám tendenci srovnávat seriál s filmem a co si budeme říkat...film nesahá na seriál ani po kotníky. Seriál byl mnohem dravější, záživnější a vtáhl vás více do života drogového bose a jeho kumpánu.

• 21.1.2018  20:39

Tento příběh mě naprosto unesl. Nenápadný snímek s nudnými, drsnými, silnými, krásnými, vtipnými, akčními, smutnými, vyváženýmí scénami.

• 19.11.2017  20:37
    Muzzikanti (2017)

Představte si hovno obalené ještě do většího hovna. Víte hovno o tom o čem to je,ale jde o hovno, tak proč ne......a vo tom to je. Velké hovno obalené do záběru Beskyd, které jsou stejně o hovnu (ve filmu, jinak jsou Beskydy nádherné). A víte o čem píši? O hovnu...tenhle film je prostě jedná velká sračka. Děkuji za promrhaných 109 minut.Snad už nikdy více. Prezentace třineckých celebrit v čele "celebrit" s Křížem a Dejdarem...větší hovno snad ani nedokážete namíchat ve své hlavě...natož ve filmu.

• 17.9.2017  18:01

Říkám si v čem je tento díl odlišný od předchozích "Pirátů". Vlastně v ničem. Humor Johny Deppa je předvidatelný a ničím nepřekvapující. Jde už spíše o pirátskou komerční záležitost, vytřískat trochu peněz z lidí a možná.....možná příjde i další díl.

• 30.8.2017  21:09

V celku nudný dvouhodinový snímek. Tak trochu jsem i na pochybách jestli hodnocení nezvýšit, ale nějak to nejde. Jedná se o životně složitý příběh, který svým způsobem je i unikátní, realistický a pravdivý...ale filmově mi to připadá docela dost nudné.

• 17.8.2017  06:59
    Moonlight (2016)

Černé drama o životě černých buzících. Oscarový nudný snímek hrající na city diváků a vyhonění jednoho péra.

• 13.8.2017  13:38

Dalo se to vizuálně přežít, ale ve zkratce kybernetickému světu chybělo kousek srdíčka. Jako předloha pro pokročilejší snímek má Ghost in the Shell dobře našlápnuto, ale jak jsem již psal...toho srdíčka tam trochu chybí.

• 2.5.2017  14:07

Disney-ovskou Vaianu hodnotím graficky jako top animák. Prostředí velice osvěžující a příjemné. Bohužel asi pro mne se v něm moc zpívá a dějově nic nepřekvapujícího až nudného. Ale pro děti a některé dospělé určitě pěkná podívaná.

• 27.4.2017  06:13
    Uteč (2017)

Lehký,svěží, čerstvý, psychologický a lehce mysteriozní snímek ,na který se vyplatí zajít do kina, třeba i se svou láskou. Není to ten klasický lekavý horor, překvapující lekavými scénami. Ne,ne..na tohle tady zapomeňte. Atmosféra snímku je nahozena od samotného počátku velice jemným mravenčením nejen na zádech.

• 30.3.2017  22:08
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Skvělý češký miniseriál. Ondru Vetchého zbožňuji a opět se předvedl ve skvělé formě.

• 2.3.2017  21:24
    John Wick 2 (2017)

Naprosté porno pro muže. Byl jsem sice lehce zklamán, nicméně i tak to byla obrovská podívaná. Bojové scény měly srdce,hlavu,patu a respect. Těším se na JW vol.3.

• 4.12.2016  19:45

Musím Jiřího Stracha podpořit a proto dávám plný počet bodů - je to české, je to pěkné, je to vtipné, je to pohádka, je to obsazené hereckými špičkami a dlouho tady nic takového nebylo.

• 24.11.2016  07:47

Silný a dojemný příběh z kruté válečné doby. Pro mne naprosto překvapení tohoto roku a zároveň hodnotím tento snímek jako top ten 2016 ! Gibson výstřelem do terče zabodoval na plný počet bodů. Děj, příběh (inspirovaný skutečností), kamera, detaily, herecké osazení (jůj ta zdravotní sestřička Teresa...zamiloval jsem se...sice mám už jednu sestřičku doma :)) , jatka bez servítek, krev, urvané nohy, létající střeva. Doba válek. Tohle je moje téma a tohle miluji. 95%

• 18.7.2016  19:28

Tohle Fantasy sic bylo na efekty perfektní,ale toť tak vše. Hra by měla zůstat hrou.

• 5.5.2016  08:06

Občanskou válku měli producenti spíše hodit na Avangers než li na Capitána Ameriku, ale což. Asi byl hlad po kapitánovi. Nevím čím to je,ale již začínám být poslední dobou nejspíše přesycen Marvelovkami. To má za následek to, že první půlka filmu mě naprosto nebavila a druhá byla až moc akční. Nicméně účel i tak to splnilo a koukatelné to taky bylo.

• 9.4.2016  09:15

Pokud si myslíte, že máte koule na cokoliv, tak rozhodně se podívejte na druhou šanci. Život je drsný a s nikým a ničím se nepáře a zvlášť když jde o mrňata. Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že koule mám i já, ale po shlédnutí musím zvážit situaci."Severní" produkce opět nezklamala a ukázala Evropě (zvláště Česku), že patří mezi top evropskou špičku filmového ledovce.

• 19.4.2015  09:06
    Neutečeš (2014)

Parádní horor, spíše psycho-horor, který je natočen dost netradičním a depresivním způsobem pod záštitou naprosto úžasného soundtracku. Nejedná se o klasickou lekačku, ale přiznávám, že některé scény ve mě vyvolaly pocit vyskočení duše z těla a strachu.

• 9.3.2015  22:26

Grandiózní dílo. Šest hodně,ale opravdu hodně originálních příběhů......aneb kam se hrabou "Bakaláři".

• 25.1.2015  13:36

Život je krutý, o tom žádná a tento příběh tomu dává za pravdu. Bohužel však pro mne jako diváka se jedná o dvouhodinové nudné drama, které je snad mířené na emoce amerických diváků za účelem získání Oskarových trofejí.

• 21.1.2015  15:10
    Birdman (2014)

Asi jsem nebyl ve své kůži (možná filmové krámy), nevím. Ale tahle černá komedie mě ničím slastným neukojila.

• 14.1.2015  20:16

Kajol je snad nejhezčí indická dívka kterou znám :). Celkové pocity z filmu jsou rozpačité. Snímek mě hodně dojímal, překvapoval, bavil, někdy nudil a někdy děsil. Místy jsem si myslel, že je to lehké vymazávání mozku a dochází zde k propagandě muslimské víry, což se zde bezpochyby dělo. Nicméně i přes ta všechna úskalí si myslím, že si zaslouží vyšší hodnocení. Musím pochválit i hudební podklad, který příjemně doprovázel tento snímek.

• 9.1.2015  17:21

Tak takhle jsem se již dlouho nezasmál. Trochu odklon od klasických zombie "Hollywoodek". Unikátní snímek, který hodnotím hodně zvlášť. Novozélandské upírské osvěžení ala ať žije Twilight .

• 3.1.2015  20:46
    Interview (2014)

Poslední dobou stačí něco zakázat a hned je poprask na světě. Po telefonu komórkowym nejmenované telefonní společnosti přichází další stopka, ale tentokrát z KLDR. Když se do toho ještě přidá Barák Obáma, tak to musí být vážně bomba. Já sám jsem této reklamní filosofii podlehl,ač to nerad přiznávám. Vím, zakázané ovoce nejlíp chutná ale v tohle případě jde o vážně shnilé ovoce a to já nerad.

• 3.1.2015  20:24

Zdálo se, že Liam je zpět v plné parádě. Abych byl přesnější, tak to se mi opravdu jenom zdálo. Scénář to prostě tak trochu "zabil", což je velikánská škoda a Neeson v tomto případě nepředvedl nic. Nedostal příležitost vyjádřit své krvelačné emoce. Tak se z toho nakonec vyklubala docela nudná sledovačka. Krom prvních a posledních pěti minut žádná akce a na tohle já nejsem u Neesona zvyklý.

• 26.12.2014  18:32
    Babovřesky (2013)

Zajímaly mne chemické reakce v Troškově hlavě.Snad krom série Slunce,seno se nedá na nic jiného koukat.

• 23.12.2014  23:17
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

První série skvěle masochistická a ulítlá (nedoporučuji slabším povahám). Role Clive Owna naprosto bezkonkurenční a je hezké sledovat jeho povahové proměny. Než dám maximální počet csfd hvězdiček ... počkám si na pokračování !!! První série zatím 90%. /Jen to nepokazit! /

• 23.12.2014  09:02
    The Expert (2014)

Naprosto dokonalá firemní konverzace :).

• 13.11.2014  22:11
    John Wick (2014)

Dočkal jsem se. Romantický snímek s Reevsem v hlavní roli, nejen pro muže.

• 11.11.2014  22:52
    Želvy Ninja (2014)

Tohle, že jsou Želvy Ninja ??? Určitě už stárnu, protože mé mládí pamatuje skutečné hrdiny a jejich nepřátelé a mnohem lepší show a děj než v tomhle paskvilu. Leo,Miki,Donna, Rafa, mistr Tříska, Trhač a redaktorka April. Stačilo se soustředit na tyhle hrající tváře a jejich společný příběh. Ve skutečnosti výsledek je katastrofický - zelené želvy vypadající jako zombie, mistr Tříska spíše vypadá jako hodně chlupatá opice a ne jako krysa, Trhač mi nepřipadal takový záporný drsňák a April běhající uřvaná pí*a v legínách ??? Všechno opět špatně. A pokud se budu chtít podívat na Želvy Ninja, tak jedině ty staré ... a klidně i ty animované.

<< předchozí 1 2 3