Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

,,Drazí hosté a zesnulí, dnes spojíme tohoto muže a tuto mrtvou ženu svazkem manželským." ..... Děj se odehrává v malém ponurém městečku, ve kterém u dvou ,,zámožných" rodin převládá touha po bohatství a dobrém postavení, před štěstím vlastních dětí....ve kterém láska zmiňovaných dětí, zvítězí i nad smrtí. V městečku, kde živí vypadají a chovají se jako mrtví a mrtví si pod zemí užívají svoji věčnost ...Tohle je film, který vás napevno posadí do křesla a nepustí po celých svých (a vážně hodně krátkých) 78 minut. Victor je skvělý a Emily je prostě kouzelná. Hudba je dokonalá. Až na krátkost filmu, mu nemám co vytknout. 95%

Ajťáci (2006) (seriál)

Nemám co dodat...prostě už prvních několik sekund mě totálně rozsekalo :) Škoda jenom, že to má tak málo dílů...a nezapomeňte: Když napíšete google do googlu, můžete zničit celý internet. :D 95%

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tak na tomhle bylo postavený moje dětství :)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Jeden herec a tak neuvěřitelná zábava! Mám ráda každičký díl tohodle krátkýho geniálního seriálu. Nejlepší je nezapomenutelný díl s krocanem :D 90%

Děsnej doják (2006)

Někdy i docela vtipný, ale většinou dost nechutný. 40%

Láska s rizikem (2003)

Ani ,,hvězdy" jako Affleck a Lopez a hvězdy jako Walken a Al Pacino nepomohli tomuhle....ehm....filmu dosáhnout lepšímu hodnocení. 15%

Láska nebeská (2003)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla. Vážně! Romantický filmy mi nic moc neříkají, ale tenhle....jako by mě očaroval :D Skvělý Rowan Atkinson balící DŮKLADNĚ vánoční dárek nebo ve všech filmech dokonalý Hugh Grant, který dokázal, že premiér může být i zábavný a nakonec (podle mě nejlepší postava filmu) Bill Nighy - komediální starý rocker se vším co film potřeboval. Každá scéna je tak skvěle propracovaná, žádné slovo tam není jen tak, hudba, která každou tu scénu ještě víc podtrhuje a je vybraná tak, že se do každé scény perfektně hodí a vy máte pocit jako by v tom příběhu opravdu byla. 95%

Sedm (1995)

Je to nechutné, zvrácené a odporné....ale zatraceně geniální. 95% BTW moc se mi líbí komentáře uživatelů Matty a pshimi.