Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Naprosto úžasné anime plné emocí, dechberoucích momentů, zajímavé mytologie, promyšlených soubojů, geniální hudby a fantastického děje, který vás nikdy nenechá býti lhostejnými ( nepočítám fillery = soubor dílů neoriginálního příběhu, které slouží jako vsuvky, aby anime nedohnalo originální komiksovou předlohu, neboli mangu )... Každá postava má vlastní propracovaný příběh a žádná vás nenechá mít k ní neutrální postoj... Já osobně miluju obě dvě hlavní postavy Naruta a Sasukeho...oba dva prožili obrovskou měru bolesti a je naprosto nemožné nevnímat specifické vypořádání s nenávistí každého z nich...Naruta obdivuju, jakou vůli a odhodlání nevzdat se má ke změně světa k lepšímu, ale na druhou stranu plně chápu Sasukeho bolest, kterou prožíval, když se dozvěděl pravdu o jeho bratrovi...momentálně se blíží manga ke konci a já jsem moc zvědavý jak to dopadne a jakou animační úroveň si údrží toto stejnomenné anime, které je manze v patách :)

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Svým hodnocením mnohé z vás určitě rozhořčím, ale tato reality show mě jednoduše baví a bavit bude. Naprosto souhlasím s názory na NĚKTERÉ soutěžící, kteří jsou tací jednodušší. Avšak slovo některé jsem zdůraznil schválně, protože po delším sledováním činností jednotlivých soutěžících zjistíte, že dobrá polovina jich je pěkně mazaná a zhruba čtvrtina sociálně inteligentní. To že mezi účinkujícími jsou lidé, které téměř nemohu vystát ( ať už pro jejich hloupoust, povahu atd. ), přináší pro moje prožitky jen šťavnaté ovoce, poněvadž mi situace není lhostejná a výhru přeji těm, kteří si to podle mne zaslouží = o zábavu postaráno, sorry :) EDIT: Po rozmýšlení jsem si uvědomil, že 4 hvězdičky jsou ode mě opravdu moc, vzhledem k tomu, že právě 4 hvězdičky jsem dal spoustě filmů, které jsou dozajista mnohem lepší a smysluplnější zábava, než tento počin. A co víc, ve svých tvrzeních jsem se zklamal - inteligentních je určitě méně, než čtvrtina. Ale stále je to supr zábava a potenciálně ještě větší, protože mám pocit, že čím více se odehraje změn ( vypadnutí či příchoz nového člena ), tím více mají soutěžící strach z dalšího vyřazování a tím více se snaží o co nejvíce intriků a jistoty.