Zrození Planety opic (2011)

Paradni efekty a vlastne vesmes vice nez uspokojive...nez nastalo obdobi cca poslednich 20ti minut, v nichz bylo tolik nelogicnosti, az mi to na chvili opravdu znechutilo i jinak vybornou akci...skoda

V pasti (2005)

Až příliš často alogické a protiřečící si ( chování hlavní postavy; a taky by mě zajímalo, jak 14ti leté děvče, které rozhodně více čte, než sportuje - čti nemá fyzičku - může být schopno každou chvilku někam vláčet, zvedat a různě přivazovat dospělého chlapa )... Každopádně herecké výkony mne zcela nadchly a byl jsem i za celkový scénáristický nápad schopen odpustit, co mne zarmoutilo...kdyby nejradikálnější zvrat přišel tak o půl hodiny dřív... Nudné, zdlouhavé, nepřesvědčivé (scénář a režie) a skvěle zahrané

Americký zločin (2007)

Stres, zoufalost, vztek... Vezte, ze tento film ve vas nezanecha zadne pozitivni emoce - to je sila tohoto dila, byt velice frustrujicim zpusobem (dopadem)

Temný případ (2014) (seriál)

Neco tak mistrovskeho se jen tak nevidi...tento pocin vas pohlti takovym zpusobem, ze se budete citit, jako by slo o vas. Btw: Rustovi filozoficke monology jsou vazne neco. Komplexni dokonalost plus neco navic. Kez by sla dat mimoradne navic i sesta hvezdicka - ani na chvili bych se u tohoto dila nezdrahal.

Hon (2012)

Naprosty souhlas s HoneyBunny a Roman.Ticka... Dodam jen, ze se jedna o neskutecne precenovany film. To je tak, kdyz povrchove psychologicky ( S.Freud by si asi vytrhal vlasy, kdyby byl svedkem uspechu "psychologickeho dila", ktere z realnych zkusenosti psychologie rozhodne nevychazi ) pocin ohromi autosugesci ovlivnene divaky, kteri se tak diky vlastni nevedomosti/nezkusenosti domnivaji, ze byli svedky neceho hluboce a hrozive realneho. Nebojte, takhle to vazne nefunguje.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Nemám slov. Myslím, že Harveyho a Mika si musí prostě zamilovat úplně každý. Opravdu výborně napsané postavy, úžasný smysl pro humor a celkově výborně naspaný scénář. Nemám co dodat, snad jen že doufám, aby si seriál udržel laťku...viděno: 2 série

Úlovek (2009) (seriál)

Dokonalá mafiánská minisérie s dokonalým hercem ( a výbornými herci/herečkami )... Scénář vynikající a jediné co mne mrzí je, že herci samozřejmě nestárnou tak jak by měli a logicky tak vzhledem nepokryjí celý příběh, ale to je přeci maličkost. Upřímně, já si stejně nejvíce všímal výkonu Hardyho...

Bronson (2008)

Excelentní Tom Hardy...chvilku mi trvalo, než jsem si zvykl na styl vyprávění a nemohl se rozhodnout, jaké k němu mám vlastně pocity...zvykl jsem si... a pocity jsou více než pozitivní, nejen z Hardyho, ale právě i ze stylu vyprávění

Gekidžóban Naruto: Blood Prison (2011)

k mému hodnocení je třeba dodat, že dvě hvězdičky patří soundtracku, který je dokonalý... škoda že zbytek už tak ne... snad nejnudnější a opravdu směšný Naruto film ze všech ( co se postav a příběhu týče ) - seriál a mangu naprosto miluju, ale tohle dílo by se mělo stydět, že má ve jméně právě Naruto :(

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po dokoukání druhé série 4*... je pravda, že v pár dílech se toho moc nedělo ( asi tak ve 3 ), ale mě to vůbec nevadilo - spíše naopak - přišlo mi naprosto přirozené, že když našli konečně nějaké pořádné útočiště, chtěli zde pobýt co nejdéle, zvláště pak, hledajíc ztracené děvče -> nebýt toho prodlužování na farmě, ani trochu by nedávalo smysl následující rozvětvení děje a přiostření vztahů ve skupině mezi jistými osobami -> a už vůbec by nedávaly smysl poslední 3-4 naprosto bechderoucí díly, s úžasnými dějovými zvraty a rozuzlením, které já jsem osobně nečekal a několikrát mě donutilo k slzám. Neznám žádný jiný seriál ( nebo film ), který by měl tak nahuštěnou atmosféru postapokalyptického světa a byl tak reálně pojatý ( tímto zdravím Resident Evil ). Seriál se s postavami moc nepáře a některé dějové zvraty mi způsobily mini trauma na následujících pár hodin, za stepního ticha a právě to je pro mě rozhodující - seriál mě nenechá chladným a ani jedno rozhodnutí jakékoliv postavy mi není lhostejné, protože vím, jaké to může mít v tomto světě následky. Skoda jen toho zbytecneho natahovanim nekterych casti deje.