Brambu

Brambu

Bára Laboňová

okres Olomouc

8 bodů

Můj deníček

<< předchozí 1 2
 • 20.1.2013 v 21:35

  Listopad

   

  Zima nám pomalu začíná a tak v listopadu raději sedím doma a koukám na filmy. A že to tedy byly kousky. Nechyběly komedie, fantasy, drama, sci-fi ani animák a zvládla jsem i jeden krátkometrážní kousek a jeden kousek z domácí dílny.

  Samozřejmě jsem si nemohla nechat ujít poslední díl série Stmívání a tak jsem poprvé po rekonstrukci navštívila místní kino Metropol. Tak narváno jsem tam ještě nezažila.

  Podtrženo sečteno filmový listopad = spokojenost!

  Listopad
 • 30.11.2012 v 23:18

  Po teplém září zle se říjen tváří

  Začátkem října jsem ještě pokračovala v mánii krátkometrážních filmečků, ovšem postupem měsíce u mne tato mánie začala pomalu upadat a přešla do jiné, kterou se momentálně staly knihy.

  Říjen tedy nepatří do mých filmových měsíců, nicméně stihla jsem zhlédnout český filmečky a nějakej ten americkej. Listopad bude lepší =) určitě!

  Po teplém září zle se říjen tváří
 • 31.10.2012 v 21:59

  Září

  Září nám celé jen září. Léto ještě pokračuje a seriálová nadílka se nám z televizních obrazovek sype jako nadílka na Vánoce. Programy se všemožně předhánějí, kdo jen jich bude mít letos v září víc a urve si diváka jen pro sebe. I já jsem se nechala strhnout a propadla mánii zářijových seriálů. Inu jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží....

  Čeho se rozhodně nehodlám vzdát jsou krátkometrážní filmy. Tento měsíc jsem totiž přišla na chuť krátkometrážním animáčkům i ostatním krátkým filmečkům a musím uznat, že jsem dosud o hodně přicházela. Tolik emocí a výrazů je mnohdy ukryto v těch pár minutkách, až člověk žasne, jak se to tam jen může vejít. Na některé příběhy stačí jen pár minut a zanechají v nás mnohdy mnohem více než dvouhodinový film. Tleskám!

  V září se mi také podařilo poctít kino svou návštěvou a nenechala jsem si ujít přehlídku nejznámějších akčních hrdinů v podobě Postradtelných 2. Tolik napumpovaných svalů a stárnoucích playboyů jsem už neviděla ani nepamatuju =)

  Září
 • 30.9.2012 v 20:53

  Srpen - I když ze strnišť občas fučí, horko nás přece jen ještě mučí.

  Můj filmový srpen byl plný Sci-Fi a Fantasy a já si tak snila dál své neobyčejné příběhy. Nemohla chybět ani kupa dramat a romanťáren, bez kterých bych se ani jeden měsíc neobešla. Teplota v srpnu mírně poklesla a tak jsem se nechala unést vlahým vánkem a zamířila jsem si to na návštěvu do kina. Bylo to samozřejmě na sci-fi s božsky ztvárněným akčním Colinem Farrellem. Pěkný chlapy ty já můžu =D 

  Srpen - I když ze strnišť občas fučí, horko nás přece jen ještě mučí.
 • 28.8.2012 v 18:35

  Prosluněný červenec

  Ach léto, moje úmorné léto. Pracující lid to s tebou vůbec nemá jednoduché, eště že nám alespoň nabízíš ze pár svátků. Víš co je ale na tobě úplně nejlepší? No přece dovolenááá   =)

  I tak jsme si spolu užily krásné chvíle u filmů a seriálů. Odpálili jsme to Miláčkem a zakončili „panem Nobssem“. Hodně dramat jsme spolu stihli, jen co je pravda, a každé pondělí jsme spolu nadšeně zhltli další díl Pravé krve. Jen kdyby ten televizní program nebyl o prázdninách tak na draka…

  Prosluněný červenec
 • 1.7.2012 v 16:02

  Červen

   

  Vedra pomalu začínají a tak se pozvolna začínáme potit. Taky to tak tento měsíc vypadalo =) Nejenže jsem si pochutnávala na strašidelných thrillerech a děsech dobrodružných a dechberoucích dramatech, ale trošku jsem se také nechala unést bájnou mytologií a historií. Občas je dobré zavzpomínat, jaké to tu kdysi bývalo a jak to vlastně fungovalo. Nicméně jsem zhlédla i nějakou tu domácí tvorbu a snažila jsem se zasmát u vtipného pokoukáníčka. Inu horká letní nálada pro filmy jak dělaná…

  Červen
 • 4.6.2012 v 20:55

  Květen začal a spolu s ním přišlo i aprílové počasí…

   

  Přišel květen a já se konečně vrátila do svých filmových kolejí. A tak jsem se vesele vznášela na vlnách komedií, strachovala jsem se u dech beroucích hororů a prožila jsem si pár milostných etůd ve svých oblíbených romantických filmečcích. Sem tam ovšem přišly i slzy… Drama je zkrátka dráma, a tak jsem se pro útěchu ráda vracela do svých dětských let skrz animáky a bylo zase dobře. Takže to byla aprílová filmová nadílka =)

   

  Květen začal a spolu s ním přišlo i aprílové počasí…
 • 8.5.2012 v 15:35

  Duben ještě tam budem

  Ach dubne dubne, ty jsi mi ale dal...

   

  Nějak šel tentokráte filmový svět mimo mne. Možná to bude tím, že se nám již jarní počasí ukazuje v celé své kráse a začínají venkovní akce a lá chatičky, grilovačky a jiné, anebo hold tento měsíc pro mne nějako příliš nebyla filmová nálada. Zato pokračování svých oblíbených seriálů si nenechávám ujít.

  Duben ještě tam budem
 • 21.4.2012 v 22:41

  Březen za kamna vlezem

  Březen byl pro mne velmi prospěšný s filmovou nadílkou. Je to doposud můj nejlepší měsíc s počtem zhlédnutých filmečků =) Dopomohlo k tomu určitě i moje ochoření koncem měsíce. Antibiotika jsou svinstvo a tak jsem tyto krušné chvíle trávila ve společnosti oblíbených herců a hereček. Také mě pěkně pozlobil internet, neustále protestoval a bojkotoval moje spojení s filmovým světem. Doufám, že se již umoudřil a teď bude již vše v pořádku, aby moje filmové fantazírování mohlo nadále pokračovat.

  Březen za kamna vlezem
 • 7.3.2012 v 08:04

  Únor bílý, pole sílí...

  Tak už je za námi ten nejkratší měsíc v roce a na mé oblibě ve filmovém žánru to jde hodně poznat. Hold únor byl pro mě ve znamení sportu a to zejména lyžování. Drandila jsem si české kopce a dokonce získala i medaily v obřím slalomu. 

  Jinak jsem si v únoru hodně ujížděla na seriálu One Tree Hill a Gossip Girl a zašla si do kina na 3D cž byl Hugo a jeho velký objev. 

  Únor bílý, pole sílí...
<< předchozí 1 2