Prezident v pořadí - Pilotní díl (2016) (epizoda)

Wow. Porad mi to Netflix nabizel, tak jsem si rekl, ze to zkusim... a takovou pecku jsem teda necekal. Okamzite jsem dal dalsi 4 dily. Ale ten pilot, ten je paradni.

Princ a pruďas (2011)

Trailer vypadal dobře, bohužel film pak nic moc. Ty vtipy mi přišli pořád na jedno brdo a pak už ani nebyly moc vtipné. A ani moje oblíbená Natalie Portman to nezachránila. A to i přes scénu v bikinách.

Prokletý klub (2009)

Brian Clough remains the greatest manager the England team neved had!! :-D

Pro pár dolarů navíc (1965)

Lee Van Cleef je tady naprosto úžasnej. Snad ještě lepší než v Hodný, zlý a ošklivý. Jinak super western a tradišně výborná Morriconeho hudba.

Přestupný rok (2010)

Nemastna neslana komedie, co vlastne neni zas tak vtipna, i kdyz par gagu tam je... skoda, obsazeni je sympaticky. ale v zanru najdete daleko lepsi veci.

Příchozí (2016)

If you could see your whole life from start to finish, would you change things?

Případ Sloane (2016)

Za me naprosto skvely drama, atraktivni prostredi, a dokonala Jessica, ktere ta bitch opravdu sedla!!

Půlnoc v Paříži (2011)

Woody prostě umí. Snílek ve mě byl naprosto nadšen, něco takového bych chtěl zažít.. zachlastat s Hemingwayem, zapařit s Fitzgeraldem, pokecat s Dalím, zkritizovat Picassa... a tohle všechno po boku krásné Marion v noční Paříži... nemělo chybu!!