Star Trek: Do temnoty (2013)

klasickej americkej blockbuster, kde je prostě všechno: výborný efekty, jedna akce střídá druhou, krásný ženský, sympatický hrdinové, výbornej záporák... zápletka taky docela ujde. Já se prostě přes dvě hodiny bavil, takže za 5 a nazdar. :-)

Zpátky ve hře (2012)

Hodnocení asi silně ovlivněno tím, že prostě miluju baseball, takže to tak berte. :-) Skvělý film o mé milované hře. Sice jako statistik úplně nesouhlasím s tím, že počítače a statistiky jsou k hovnu, ale spoléhat jen na to... taky nic moc. Eastwood mi přijde každým dalším filmem lepší a lepší... Škoda, že těch rolí už asi moc nepřidá. Timberlake mě v každým filmu překvapuje tím, že hraje velmi slušně, asi budu muset ten svůj předsudek vůči němu už vymazat. :-) Takže shrnuto, výborné sportovní drama, s kousky romantiky a navíc baseballem... já nemůžu jinak než za 5.

Ctihodný občan (2009)

Tak tohle byla pecka. Ty Butlerovi hry byly parádní a fakt jsem napjatě čekal jak to celý dopadne. Velmi dobrý thriller.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

a já se prostě dvě hodiny skvěle bavil touhle akční bombou. Herci skvělý, příběh zajímavej, Emma Stone... co víc si přát?

Tenkrát na Západě (1968)

Dokonalost, nejlepší western co znám. Výborní herci (Robarts a Bronson jsou prostě úžasní), skvělá hudba, užasnej děj. Nejen western, možná nejlepší film co jsem viděl. Přes tři hodiny dlouhé a uteče to ani nevíte jak. A Claudia Cardinal, to byla kus ženský. Tady nezbývá než souhlasit s Cheyenem: " Can't imagine how happy it makes a man to see a woman like you. Just to look at her."

Kontraband (2012)

dobrej, napínavej thriller. Souhlas s Enšpíglem, ta zazoomovaná kamera byla občas pěkně otravná, ale jinak výbornej film.

Argo (2012)

Argo fuck yourself!!! člověk ví, jak to dopadne, ale stejně jsem byl napnutej jak kšandy. A to v hodnocení převážilo směrem k plné palbě. Verbal má pravdu, že Affleck tradičně za celý film nezmění výraz, ale tady to ani moc nevadí. A scény z holywoodu byly i dost vtipný. John Goodman vždycky potěší.

Ve službách FBI (2009) (seriál)

konec třetí série dokoukán a paráda, tenhle seriál mě hrozně baví. Možná to není to nejoriginálnější pod sluncem, ale je to napínavé, zajímavé, postavám člověk musí fandit a některé zvraty jsem nečekal. Co víc si od seriálu přát? konec čtvrtý serie.. hodně dobrý konec, jsem zvědavý na další díly.

Nespoutaný Django (2012)

"Kill white people and get paid for it? What's not to like? " Quentin je bůh. Hektolitry krve, skvělý obsazení v nejlepší formě a výborná zábava celých 165 minut.. Ten rakouskej nácek, co v tomhle filmu osvobozuje černochy je dokonalej a zlatýho plešouna bych mu dával snad každej rok. Di Caprio a Foxx tradičně výborní a ještě jim k tomu sekunduje Samuel L. Jackson. A ten soundtrack!!!

Looper: Nájemný zabiják (2012)

A mě se to prostě líbilo a konec mě dostal. Možná tady řeknou, že jsem blbej, že se to dalo čekat, ale asi jsem četl málo Einsteina a na hodinách kvantový fyziky nedával pozor, já to prostě nečekal. :-) Oblíbení herci, zajímavej nápad, imho docela originální pojetí cestování časem. Ja nemám co řešit, za 5.