Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

"Lžu jako když tiskne!" O tom tento seriál je, to se dozvíte už z úvodního songu. Ale jinak je tento seriál Babylonem vztahů a sexu nebo také lidově řečeno "kámen šuká cihlu!" aneb jak se žije mezi psychopaty... "Víte, skvělého chirurga dělají dvě věci. Pevné ruce a pořádná kláda. Čím větší sebedůvěra, tím taky lepší chirurg!" Zde také platí, že čím bizarnější námět, tím lepší díl. Ty nápady museli scénáristé snad tahat až z paty... "Tak co se Vám na sobě nelíbí?"

Plastická chirurgie s. r. o. - Série 6 (2009) (série)

"Uvažujte, kdyby Barbie a Ken mohli souložit, vydrželo by jim manželství těch úžasných 50 let?" Asi ne, a také kvalita tohoto seriálu asi nemohla vydržet věčně. Poslední díly už jej srazily k průměru. "Zbude Ti jenom šílená lítost a to Tvý velký péro!"

Neviditelný (1965) (TV film)

"Ale soucit, ten přece nic nestojí..." Za mě ani tohle drama za moc nestálo...

Kouzelný dům (1939)

"Nezaměňujte sen se skutečností!" Tohle drama mne nijak neoslovilo.

Krajina stínů (1993)

"Bolest je božím megafonem v tomhle hluchém světě..." Těžká, ale kvalitní romantika se vším všudy.

24 hodin života (2017)

"Muž bez rodiny totiž nemá, co ztratit!" Nadstandardní akční thriller. Proč ne?

Ženitba (1967) (TV film)

"Pije, proč by nepil, vždyť je to titulární rada!" Ti staří Rusové uměli psát, to se musí uznat. "Tak se budu jmenovat Čubkinová?"

Byt je vykraden, maminko (1984) (TV film)

"Já se neznám. Já se taky umím neznat!" No, kdybych tuto televizní komedii dále neznal, nic by se nestalo.

Endeavour - Lazaret (2017) (epizoda)

"Hádám, že každej člověk má svý malý smutný tajemství..." A já nehádám a dávám rozhodně plný počet za další skvělý díl.

Endeavour - Sklizeň (2017) (epizoda)

"Nejsem jako vy. To není váš život, je můj!" Standardně kvalitní Morseovka.