Modigliani (2004)

Úchvatná atmosféra umeleckého Paríža začiatkom 20. storočia, strhujúci a sebazničujúci život Amedea Moglianiho a predovšetkým maliarský súboj Modigliani vs. Picasso. Citlivo zasadená hudba, ktorá umocňuje celkovo skvelý epos. Výborné výkony viacerých protagonistov na čele s Andym Garciom. Za mňa 90%

Na dotek (2004)

Vynikajúca štvorhra štyroch skvelých hercov / neviem koho vyzdvihnúť viac / o medziľudských vzťahoch... Výborný scénar a réžia.....doporučujem pre všetkých fajnšmekrov !

Obyčejní hrdinové (2004)

Miestami veľmi nudné a hlavne DEPRESÍVNE !!! Ani šokujúci záver to nemôže zmeniť :o(

Okrsek 13 (2004)

...ale ten le parkour bol Le Magnifique !!!

Pád Třetí říše (2004)

Najsilnejší moment filmu: keď Goebelsova žena pozabíja svoje deti

Procitnutí v Garden State (2004)

Proste sa mi to nepáčilo a neovplyvní so ani peknučká N.Portman :o( Prídatok po druhom zhliadnutí: súhlasím s tým čo som napísal a ešte jedna vec: cvokárske filmy treba vedieť natočiť, väčšinou sú na hovno, ako aj tento ... nestačí byť židom a mať matku klinickú psychologičku.

Před soumrakem (2004)

Rozhodne u mňa o triedu lepšie ako prvá časť, ale stejne len priemer.

Ray (2004)

Výborná strhujúca hudba !!! Zaujímavý životný príbeh. A pre mňa prekvapujúco realistické stvárnenie Raya Jamie FOXXom. Trocha som sa bál pozrieť tento film, že sa budem nudiť.......ale bolo to strhujôce. Ešte by som to vedel pozerať ďalšiu hodinu. Nechápem ako môže niekto dať Evite 5 hviezdičiek tomuto filmu sotva 3 !!! Rozhodne jeden znajlepších hudobných filmov, ktoré boli nakrútené........90%

Sexbomba od vedle (2004)

párkrát som sa dobre zasmial....celkom ma to prekvapilo / hlavne Elisha Cuthbert

Snowboarďáci (2004)

.....ak sú 4 hviezdičky medzi 60 a 80% tak u mňa 60% s odretými ušami, ale ja som sa prekvapivo dobre pobavil jedneho silvestra a preto sa prikláňam k o viečo vyžššej známke ako čistý 3 hviezdičkový film