Scopia Effect, The (2014)

Nápad to byl celkem dobrý, ale zmatečné zpracování to poměrně dost pokazilo. . . . . Režie: Christopher Butler; . . . .Hraji: Joanna Ignaczewska, Louis Labovitch, Akira Koieyama, Genevieve Sibayan, Jessica Jay. . . . . .Obsah: Basia otevírá části mysli, která neměla být nikdy prozkoumána.. Zjišťuje, že se reinkarnovala z různých násilných smrtí a začíná bojovat o svůj život.

Battle for Skyark (2015)

Proč to připomíná seriál "The 100" a "Fallings Skies" se zkrouhnutým rozpočtem? Banda dětí bojuje proti monstrům.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Zmatečný až hrůza, a navíc to má v některých případech do pohádky daleko! Herci vypadají jak strašidla!

Sněhurka bratří Grimmů (2012)

Tento film by měl být spíše označen jako amatérský - amatérská kamera, herci amatéři, amatérský střih, amatérské animace (na úrovni animací z 90tých let!) ženský co vypadaj jako chlapi, sněhurka s beďárama, mno prostě zprzněná verze sněhurky! Děti z prvního stupně základní školy by to na školní besídce zahráli lépe!

Babovřesky (2013)

Trošku toho, trošku zase tamtoho... Já nevím, tak nějak zpatlal slunce seno s kaměňákem, nějaký ten humor tam byl, i pokus o horor... Podle mého podprůměrný film postrádající cokoliv! Jediný, co Troškovi neodpostím je vykradená "písnička" z kameňáku o oktávu výš neustále dokolečka do zblbnutí!

Den zlomu (2003) (TV film)

Nemohu si pomoct, námět mohl být dobrý, ale zpracování bylo hrozné. efekty totálně nepropracované, a nakonci, jak vjeli na parkoviště v centru, a všichni jim tleskali z několik kilometrů vzdáleného kopce mě naprosto dostalo!!! :D

Grotesque (2009)

Tohle má do hororu hodně daleko!!! Spíše bych to nazval amatérský pokus o horor křížený s pornem!!!

Fast & Furious: Supercharged (2015) odpad!

Myslím, že tohle sem vůbec nepatří! Je to sice "natočený", ale jako atrakce. (Tím nemyslím, že to někdo natočil a dal na YT)

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Tohle nemá s lidskou stonožkou vůbec nic společného... Teda až na cca 2 minutový záběr na oranžové hadříky na panácích z veliké dálky... Po cely film se jen řve, znásilňuje a zabíjí!