Dům na špatné adrese (2008)

Já si nemůžu pomoc. Pro mě osobně zábavný film. Jackson zde hraje fízla, který je vlezlej a prudí nový sousedy co se přistěhovali skoro kvůli každý kravině:) Pak to Jackson trochu víc přežene a nedopadne to pro něj zrovna moc dobře. Jackson se zde parádně vžil do role, určitě doporučuji těm, kteří mají rádi tohoto herce stejně jako já.

Drsnej Shaft (2000)

Drsnej film s drsným Samuel L. Jacksonem. Film nabírá obrátky už v prvních pár minutách filmu. Jackson působí ve filmu dost drsně a chladně, jde si prostě za svým dokuď toho nedocílí. Christian Bale zde odvádí taky slušnou prácičku, takovýho provokaterskýho mazánka. Nadprůměrný akční thriller, který určitě pobaví.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Hutná, nabušená, šílená, akční jízda. To je zastav a nepřežiješ! Od začátku do konce se určitě nebudete nudit. Já si to pustil a říkál jsem si - sakra co to je? A hle ono to bylo tak hustý, že jsem byl jak přišpendlíkovanej a čekal jsem co přijde každou sekundu. Ať už film doprovazí lepší či trapnější hlášky, lepší či horší akce tak tenhle film rozhodně stojí za to si ho pustit a né jednou!