• Rodinný
  • Romantický

Čtvery Vánoce (2008)

Reese a Vince několikrát v minulosti prokázali svůj herecký a komediální talent, ovšem spolu jim to na plátně neladí a ani ostatní herci se k sobě nehodí. S jiným obsazením by byl film o hodně kvalitnější.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Nejlepší seriál ze všech českých seriálů. S dnešními prvoplánovými kulisovými Ulicemi a Ordinacemi se to nedá srovnat. Seriál dělá kvalitní jednak kvalifikované herecké obsazení za druhé autentické prostředí a za třetí scénář a dramaturg se drží dějové linie tj. atletiky a osudu jednoho atleta. Herci a štáb byli zařazeni mezi skutečné atlety na závody a v období tréninků a rozběhů se natáčelo. Člověk je napjatý od začátku do konce a vtažen do děje. Též absence sexu a milostných scén je plus po tom všem, co jsme kdy viděli. Bohužel v dnešní době se hledí na sledovanost, takže by v případě zájmu diváků byly přidávány další díly, proběhla by rošáda s postavami ve stylu každý s každým, patřičně by se děj zamotal aby z toho vznikl nestravitelný guláš. Dále je jedno, jestli mají obsazení herci odpovídající kvalifikaci a talent, hlavně, že jsou oblíbení a vypadají skvěle, takže v dnešní době by tam zřejmě nehrál Skopal v roli Ondřeje, ale nějaký atraktivní manekýn, též Lenku a Alenu by hrál někdo jiný atd.

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Brooke Shields na mě v tomto seriálu působí chladně a odtažitě. Kim Raver hraje šéfredaktorku tak věrohodně, jakoby ji dělala odjakživa a Lindsay Price bych nahradila třeba Jennifer Aniston, nemůžu jí přijít na chuť. Hraje tam spíš sexbombu, která si dělá co chce, než návrhářku.