Micimutr (2011)

Nová česká pohádka, při které jsem se opravdu nenudila. Hlavně začátek byl monumentální, hlavně díky drakovi. Zaujala mně i kamera, střih a hlavně hudba. Hurááááá, konečně něco dost dobrého. Bohužel, čím více se pohádka blížila ke svému závěru, ztrácela jsem iluze o novém hitu. Gradace příběhu se vytrácela a v závěru jsem se obávala toho, že to herci snad už ani nedohrají. Je to obrovská škoda, draka bych použila určitě ještě v závěru pohádky.Omlouvám se lidem, kteří milují Libušku Šafránkovou, nikdy mě nepřesvědčila o tom, že umí hrát, raději bych tuto roli dala někomu jinému, třeba Květě Fialové. Myšlenka pohádky je dobrá - o všechno, o co v životě bojujeme se musíme zasloužit. Herecké výkony se mi celkově líbily. A hlavně, konečně - pěkný loutkař. Pan režisér má u mě velké plus, jeho styl se mi líbí. Jen to dotáhnout do zdárného konce. Držím palce.

Darwinovy ceny (2006)

Darwinovy ceny je dobrý film na nedělní odpoledne, hlavně pro milovníky nenáročných a nekomplikovaných scénářů, stokrát již zahraných. Na předpokládané zápletky se člověk i těší. Celkově mě film pobavil, člověk nemusí moc přemýšlet a nechává se unášet filmem. Výkony hlavních představitelů hodnotím na výbornou.