Rambo II (1985)

První díl byl o něčem. Ale tady se akorát střídají záběry drsně se tvářící Rambo - Rambo si zavazuje kaničku / utahuje šátek - drsně se tvářící Rambo s utaženou kaničkou a zavázaným šátkem kosí vše žluté / rudé. A pak ta scéna s helikoptérama... hrůza!

Špinavá dohoda (1986)

V paměti mi utkvěla akorát hlavní hrdinka, kerá vypadala skoro jako moje bejvalá angličtinářka. O hlavním hrdinovi se to bohužel říct nedá.

Světlonoš (2005) (studentský film)

Todle prostě nemá chybu! Škoda, že to není delší.

Hodina pravdy - Let č. 11 (2004) (epizoda)

Docela pěkný a docela snad i nezaujatý dokument. Škoda, že člověk už od začátku ví, jak to dopadne.

Air Force One (1997)

"Kde máte padáky, hoši. - Zůstaneme s Vámi, pane prezidente." Týývole!

Den nezávislosti (1996)

Ne, vážně, mozek sem měl ve skleničce na stole, ale... todle prostě nejde... ...fakt ne!

Dokonalá bouře (2000)

Nevěděl sem, že s rybářskou lodí se dá udělat eskymák. Ale ten konec (ten na souši) si mohli vážně odpustit. A hudba mě taky pěkně štvala.

Rákosníček a jeho rybník (1983) (seriál)

Jakub Krčín Galileo Rákosníček. Až díky němu sem pochopil, jak vlastně ten rybník a ty hvězdy fungujou.

Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál)

Rákosníček stojí sice o třídu vejš, ale přesto mi debílek Křemílek se svým neméně retardovaným kámošem nepřídou špatný.

Pohádky ovčí babičky (1966) (seriál)

Super. Rambo beránek rasí vlky. A navíc mi nevadilo, že sem se na něj musel občas koukat v kuchyni na černobílej televizi.