Bez věcí nad věcí (2018)

Tvrdé zrcadlo dnešní konzumní společnosti v komediálním žánru. Samozřejmě dnešní otroci konzumu vůbec tu hlavní myšlenku nepoberou, taková je doba. Stačí, co se děje třeba na Vánoce - přeplněné obchody, lidi hnusní a bezohlední - a o tom to je.

Svět duchů (2016) (seriál) odpad!

Neskutečná sračka. To už americký seroš Po stopách duchů (Ghost adventures), který taky není zrovna bůhvíco, je rozhodně o několik levelů výše, než tahle trapárna.

Brickleberry (2012) (seriál) odpad!

Myslím, že k takovýmto slaboduchým chujovinám asi není co dodat - svědčí to o totální duševní degradaci společnosti.

Tři přání pro Popelku (2021) odpad!

Naprosto mi uniká důvod, proč se točí remaky čehokoliv, pokud to není z dob němého či černobílého filmu. Čeští filmaři se rádi opičí po zahraničních s různými vykradenými nápady (např. seriál Polda atd. + různé reality show k zblití), ale tenhle paskvil z Norska podle naší pohádky je fakt hnus.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Neskutečný paskvil! Za tohle by měli někoho zlynčovat nebo předhodit drakovi!

Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad) odpad!

Jak se za prachy znemožnit v TV. Jak hluboko může někdo klesnout, to normální člověk nepochopí. K zblití.

Svatba na první pohled (2020) (pořad) odpad!

Nepochopím mentalitu dnešní doby - svatba má být něčím výjimečným mezi partnery, kteří se znají. Amerika z toho udělala mediální sračku jako u spousty jiných rádoby zábavných věcí a samozřejmě češi se musí opičit. K zblití, že tohle někdo bere jen jako zábavu.

Singl Švindl (2022) (pořad) odpad!

Kdo proboha vymýšlí takové sračky? To už vážně ta americká zábavní degenerace vymyla mozky i nám? Takové pořady jsou prostě k zblití.

Časové pásmo bylo změněno