Skafandr a motýl (2007)

Rozhodně nevšední zážitek a i když se nepřikláním k plnému hodnocení, tak je to jeden z filmů, na který asi nejde nikdy zapomenout. Nemám chuť se moc rozepisovat, protože mě pořád napadá, co bych dělal na jeho místě. Nic strašnějšího než ochrnutí celého těla snad ani člověka potkat nemůže. Pán si zaslouží můj obdiv, ale hodnotím film a ten po hodině trošku ztrácí tempo.

Skála (1996)

Musím říct, že po letech pro mě Skála byla docela zklamání. V porovnání s Con Air, kterému jsem po letech naopak hvězdičku přidal musím tady ubrat. Je to sice bravurně natočené a Bay je nejspíš továrna na peníze, ale ty trapné kecy mi strašně vadily a nechápu, proč se furt někdo v Bayových filmech plácá po ramenou. Na další stranu po 14 letech ten film vůbec nezestárnul. Prostě Con Air si na nic nehraje a tohle jo.

Slunce, seno, vesnice (2008) (TV film)

Že se mělo točit ještě Slunce, seno, Ufoni? Tak to by asi už byla opravdu špatenka.

Smrt čeká všude (2008)

Až na několik hluchých míst, kdy byla tma a já viděl kulový, a pár trapností, kdy se tam třeba někdo skoro rozbrečí, že ještě nemá syna (!), fakt pecka. Asi je těžké se tomu vyhnout úplně, ale hlášky typu: ""Tobě nevadí, že ten parchant to vyhodil do povětří a teď se nám tiše směje!? Jdem na něj!" jsou super, ale spíš ve filmech s Lundgrenem. Americký divák si ale asi přesně tohle žádá a musím uznat, že 90% filmu je bez chyby a hlavně mě bavil a odsejpal. 75%

Soudce Alexandr (2017) (pořad) odpad!

Já nikdy, nikdy nic tak low kvality neviděl...už kvůli tomu to za to stojí. Ja nevím, třeba ta Jolanda nebo Horst Fuchs je prostě přiznanej shit, ale tohle to asi fakt myslí vážně...je to skvělé, perverzní. Ty 4% jsou přepálené, jedná se o čistokrevný odpad.

Spider-Man 3 (2007)

Nebudu říkat, že jsem Spider-manovi na konci nefandil. Ale nevím ani proč, když mě Parker celeý film strašně štval. Fakt jsem si myslel, že v černém se bude chovat jako normální člověk a že to jaký byl na začátku bylo schválně přitažené za vlasy. Ale on se místo toho začal chovat jen jako totální kokot. Potkat ho v provozu na té babetě, tak ho asi přejedu. 60%

Správná volba (2008)

Kevin Costner je fakt megasympaťák, ale co z toho když se z toho nakonec stejně vyklube patriotická dilinní USračka.

Stará puška (1975)

První hodinu se nic moc neděje, ale pak Philipe Noiret rozjede poměrně slušné porotináckovské inferno. Nebýt těch retrospektivních prostřihů, předu jako kočka. 80%

Star Trek (2009)

Nejlepší z celého filmu jsou Beastie Boys, ale i tak fajn.