Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Shock! :-O ...ta grafika a jak ich kopal na zemi lezici muz hahaha kolko ludi na Csfd je hodne debilnich a daju 4 nebo 5 *

Resident Evil: Afterlife (2010)

CINEMAX Skalica 99% najlepšie 3D čo som zatiaľ videl, dokonca lepšie ako Avatar a to o veľmi veľa.Pokiaľ ste boli sklamaný 3Dckom Súboj Titanov a Posledný vládca vetrov tak toto vám nahradí zážitok s 3D. Dej je tam úplne pochopiteľný stačí si len pozrieť pred tým než pôjdete do kina všetky diele postupne a všetko bude OK.1 percento dole za to aké krátke to bolo vydržal by som tam aj 3 hodiny.+Žiadna nuda a dokonca Trailer na Saw parádny :)

Tajemství mumie (2010)

hodne pomalá kino produkce v CZ a Sk ja sem to už v ruskom dabingu videl a to mam stahle uz davnejsi ....

Robin Hood (2010)

Pozrel som si v jeden deň Centurion a potom Robina a môžem povedať tieto filmy ma naozaj dostali. Zatiaľ čo Centurion bol sivý mrazivý a bolo tam viac krvi a násilia, tak v Robinovi to bolo kontrastnejšie viac romantiky nie toľko krvi ale ta dĺžka toho filmu to dobre zobrazenie života v ten čas a boje stali zato.Dokonca ma prekvapil aj koniec od ktorého som čakal čosi zle ale nestalo sa. Snáď najlepšie historické filmy v roku 2010 a už iné lepšie ani nečakám.

Centurion (2010)

Sem z toho v Pi-či .Je vycvičená stopárka nájde vás kdeby ste neboli zaženie do paste obkľúči a potom zabije ,je plná prázdnoty a jedine čo ju naplní je Rimanská krv Jej korisťou sú Rimania čiže MY.

Ong Bak 3 (2010)

Najhorši zo všetkých! Som sklamaný.

Muž ve stínu (2010) odpad!

dvojhodinový nudný politicky film v ktorom som vôbec nič nepochopil.Čo tam bolo mysteriózne tiež nechápem.

Ong-Bak 2 (2005)

Jedine co to ma s 1 spolecneho sou jenom stejny herci a opakovane triky pri bojoch-