Hellsing - Hellsing V (2008) (epizoda)

Aj napriek absencii Alucarda ide o excelentnú epizódu. Napätie pred bojom sa dá krájať nožom. Šialený Major a jeho udelenie rozkazov. Je potrebná príručka k boju? Jednoznačne ! Nalistujme si stranu 3 - "Londýn v explózii! Neskutočný boj upírov“ . Suchý prednes “zničte všetko, čo vám príde do cesty“ sa tu nenosí. Herr Major so svojím batalionom musí postupne vymenovať ciele, čím gradujú svoje vzrušenie z boja. Londýn v plameňoch až vyráža dych. Letzte batalion dosahuje skupinový orgazmus pri rozsievaní beznádeje v uliciach, krehké ľudské životy miznú mávnutím ruky. Potoky krvi. Londýn is history, toto je "Midian". Osamotená Integra – “Vzdať sa a prijať porážku? “ Chlapci, zmenili ste dílera? Bajonety skrz telo, ktoré sa premení v prach ... Vatikánska sekcia XIII ... “vrah“ ... “popravca“ ... “regenerátor“ ... “anjelsky prach“ ... “kňaz bajonetov“ ... “ALEXANDER ANDERSON“ ... AMEN !! Nádhera ! Momentálne najlepšia časť Hellsinga.

Království (1994) (seriál)

Riget som zhliadol na jeden dúšok. Nechcelo ma to pustiť. Nútený nedočkavosťou po ďalších informáciach, po ktorých som bol ešte viac v lese ( potočenie hlavou, nechápavosť najväčšieho zrna, ale šedý absorbér informácii musí príjmať ďalej, musí ! ), alebo ma uviedli do prekvapivého šoku ( čoóó? To ma podrž ! hehe ), bol som nútený diely servírovať na jeden hlt. Luxus ! Očarujúca atmosféra. Vymetenci na každom kroku, blázni. Úlet jak víno. Milujem každodennú potrebu doktora Hemlera vykričať na streche celému svetu “Dansk jevlar !“ ♥, kretén, ale úplne ma tým dostal. Výborný seriál. A kebyže sa s nami chcete vydať do Kráľovstva znovu, tak buďte pripravený na všetko, v dobrom i v zlom ... ver tomu Lars, že sa do Kráľovstva opäť vyberiem !