Píseň banditů (2023) (seriál)

Na takú prísnu šťabajzníčku (Lee Ho-jung) som sa dlho nepozeral. Ak by som ju stretol, niekoho poprosím, nech mi natočí, ako dostanem od nej krásne na bendžo a budem spokojný.

Ghost in the Shell (1995)

Brilantne skvelé, neskutočne silné, luxusne spravené, hudobne prekvapujúce, klobúk dole, som v šoku.

Tonyho kapela (1996)

nejeden sa pokúšal zakladať kapelu, v tomto filme sa o to celkom úspešne pokúšajú štyria týpkovia, ktorých gitarista wynn predstavil producentovi Linusovi Tateovi takto "Charlie sa chová ako malé dieťa, Eric je časovaná bomba a Tony je len neurotik v háji a ja som jediný normálny ( hehe ťažko povedať :D )" Vo filme nechýbajú super hlášky, na ktorých som sa dobre pobavil. Scéna, pri ktorej vzniká názov skupiny je nesmrteľná, jeden by až nechápal ako ich mohli napadnúť tie rôzne názvy :D ... brutálne dobrá hudba, samozrejme ak tam nerátam skupinu Chrchel ... samozrejme inak sa nedá len bez mihnutia oka nadeliť plných 100% - s Chestrem si nehraj !

Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (2002) (TV film)

Prancer je úplny kráľ ! ... v prdeli v divočine - "Donner: mam nejaky podpalovac - Robbie: a ja skladaci panev - Prancer: a ja zas gramofon, disco kouly, pristroj na vyrobu mlhy, ehhh pocital som ze tady v divocine nebude nocny zivot, tak som pribalil mobilny discoteku, jupi disko trancer to je nutnost ! " :D

Jak jsem strávil tohle léto (2010)

film v ktorom si môžete vychutnať aj 2minúty a 2sekundy trvajúci záber rozfúkania hmly severským vánkom

Poslední traper (2004)

Keď hľadáš zlato, alebo kladieš pasce, nie je dôležité niečo nájsť, hlavné je to hľadanie ! V tých mrazoch na obehávanie pascí treba mať asi riadne gule. Celkovo spočko až na By the rivers dark, pekná skladba, ale tu mi vôbec nesadla ... have a good trip, no drinking in Dawson ! :D

Mlyny na Slovensku (2006) (TV film)

no za kameňami vždycky zostala trošku múky, to sa volalo zalubom, to mlynár schoval pre seba

Blikající světla (2000)

Vydarená dánska oddychovka. Luxusné postavy a výborné herecké obsadenie, cez hlavnú štyrku, “špičkového“ lekára Karla až poľovníckeho “profíka“ Alfreda. V blikajúcich svetlách je dosť momentov, ktoré mi utkveli v pamäti a musel som si ich prehrať znovu. Dáni, to sú páni. Pri Kárlovej prednáške som pociťoval potrebu zbehnúť do záhrady a vykopať si svoju dieru – “Teraz máme skutočnú chladničku ... No a čo ??? Pivo sa chladí v zemi ! Môže trvať roky, kým nájdeš správnu hĺbku pre seba. Jedného dňa jedno vytiahneš, napiješ sa a ocitneš sa v nebi. Zabudneš na svoje trápenie. Zmieriš sa so sebou. Zaplaví ťa pocit šťastia. Šťastie vychladené v zemi !“ Blikajúce svetlá mi nevyrazili dych, nie je to absolútna dokonalosť, ale veľmi príjemne som sa odreagoval.