hackstolle

hackstolle

ron hackstolle

okres Jičín
BBAS

Skype: hackstolle55

3 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 7.3.2010
  Hon na nacisty (TV film) (2006)

  Dokument plný autentických záběrů, snímků a rozhovorů s bývalými nacistickými pohlaváry, kteří jsou podepsáni pod zmařenými lidskými životy. Film přináší záznamy a důkazy o tom, jak si velící důstojníci Wehrmachtu, Gestapa nebo SS po válce vesele žili bez jakéhokoliv náznaku pocitu viny a navíc pracovali na manažerských pozicích v obchodních a výrobních firmách. Řada z nich potom postupně dostala co proto nejen prostřednictvím Norimberských procesů.

  • 13.12.2009
  The Wedding Party (1969)

  Charlie (Charles Pfluger) jede se svými dvěma kamarády na venkov za svou nastávající Josephine (Jill Clayburgh). Svatba přeci nemůže proběhnout dříve než se ženich seznámí s celou rodinou nevěsty. Její rodina, která se ráda schází při každé zvláštní příležitosti, o prázdninách, Vánocích, Novém roku, Díkuvzdání, Velikonocích, Halloweenu, patří mezi ty rozrostlejší a nemůže rozhodně chybět na této předsvatební a svatební oslavě. Charlie prožívá velmi zajímavé, prekérní a vtipné situace, které ho málem i odradí od vdavků. Jeho věrní kamarádi ale nedovolí, aby se svatba nekonala, ač zpočátku nesouhlasí s institutem manželství jako takovým.

  • 6.10.2009
  Posedlost (1976)

  Film vypráví o vlivném obchodníkovi Courtovi (Cliff Robertson) z New Jersey, který částečně i svoji vinou ztratí svou milovanou ženu a dceru. Po letech ve slunné Florencii potkává dívku, která má dozajista něco společného s jeho manželkou (Genevieve Bujold), kterou viděl na vlastní oči tragicky zemřít. Do jaké míry společného, to hodlá teprve zjistit. Postupně přichází na to, že nejlepší přítel nemusí být vždy ten nejlepší, že peníze opravdu kazí charakter a že láska má velmi blízko k nenávisti a naopak.

  • 10.9.2009
  Rozsudky soudce Ooky (TV film) (1988)

  Pohádka vypráví o velmi moudrém japonském soudci Ookovi (Miroslav Donutil), který při posuzování sporů mezi obchodníky, otroky, ale třeba i starosty, vždy nejprve vyslechne obě strany a pak spravedlivě rozhodne. Svými chytáky a správně kladenými otázkami mu neuteče žádný křivě vypovídající a žádný podvodník.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace