Greenland: Poslední úkryt (2020)

Greenland: poslední úkryt, je klasický katastrofický film, který jede na podobné bázi, jako hromada filmů před ním natočených. Takže tu máme rodinu, která je vybrána, jako jedna z mála v loterii do úkrytu, někde daleko. Potom, už jen sledujeme, jak po cestě naráží na problémy, ze kterýma se musí vypořádat. Normálně bych, šel i na 3* protože originalita, zde velká není, ale mě film bavil, sledoval jsem s napětím až do konce. Film byl celkem věrohodný a neměl jsem problém se situacemi, které by se pravděpodobně mohli stát i v reálu v USA. Už jenom, že tento film, jsem viděl pár dní po filmu K zemi hleď, který byl sice originálnější, ale za to byl nudný a blbí, tak půjdu na ty 4*. Pozitiva: Když jste hlavní postava, tak máte jistotu, že vás minou meteory pršící z nebe. Negativa: To je tak těžké, počkat 5 minut u auta, než se rozdělit na celý film?.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Jedničku jsem neviděl, dokonce jsem  zjistil, až když jsem četl zde komentáře, že nějaká je. Myslím že, po shlédnutí dvojky ani nemusím pokračovat. Na Netflixu, jsem dal přehrát a říkal jsi, že Vánoční film s tímto obsazením nemůže být horší, než co tam chodí normálně s herci, jejž jména slyším poprvé. Opak je pravdou, ty filmy s televizními herci, jsou kupodivu lepší, než tato nevtipná komedie. Raději se do budoucna vyhnu filmům s podobnýma názvy. Protože, až příště uvidím matky, otce, tety, babičky, dědečky, sestřenky, bratránky a podobné skvosty s podobnýma názvy, si raději rozmyslím. Pozitivum: Hraje zde i Peter Gallagher. Negativum: Má zde jen tři věty.