• Fantasy

Ghosted (2023)

Po dlhšej dobe celkom fajn akčná komédia. Moc nechápem prečo to tu všetci hania. Chcel som dať 3 hviezdičky, ale keď vidím tunajšie hodnotenie, dávam plnú paľbu. Toto do modrých čísel nepatrí.

Peter Pan a Wendy (2023) odpad!

Dávam odpad, čisto kvôli tomu že už som znechutený tou lgbt black lives matter politickou korektnosťou, ktorú všade tlačia a zabíjajú klasické diela.

Vem si mě (2022)

Ako film nebol až taký strašný, ale casting je úplne mimo. Obaja hlavný predstavitelia sú už tak 10 rokov úplne mimo na takýto druh filmu. Aj keď Jennifer sa stále snaží byť vo forme, taká Ariana Grande, keby bola herečkou, by mi tam sedela viac.

Kalifornské Vánoce (2020)

Chcel som dať 3 hviezdy, ale za perfektnú verziu mojej najobľúbenejšej vianočnej pesničky v záverečných titulkách, jednu pridám. Inak tradičný priemerný Netflixovský výplach, ktorý neprekvapí, ale ani neurazí. pozrieť sa to dá a pesničku čakám čoskoro v Spotify.

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Jediné čo bolo na tomto filme vtipné,bola tá blondína. Nebyť jej idem ešte o hviezdu nižšie.

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Podľa tunajších hodnotení to nie je film pre každého. Za mňa plná paľba. Výborná konverzačka.