Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Pokud někdo čeká hlubokomyslný film, který jej vnitřně obohatí, tak na tento film nejděte! Kdo si dá ,,dvojčičku" a jde na oddechárnu, hurá do kina. Byla jsem ten druhý případ a pobavila jsem se. O.Sokol už v Partičce přesvědčil, že umí pobavit, ostatní herci standardní dobrý výkon. Děj chvílemi přitažený za vlasy. Váhala jsem kolik hvězdiček, je to na tři, ovšem několik scén mě opravdu rozesmálo a mám ráda I.Chýlkovou tak přidám hvězdu.

Sympatický dareba (1966)

Tedy takový hajzlík jako je Tony, to aby pohledal. Belmondo si zahrál těchto hochštaplerů víc, ale pořád ho ,,žerete”. Je to klasik, který vždy pobaví.

Šedá zóna (2001)

Přesto, že netekly potoky krve, zapůsobil na mě film tak , jak měl. Bylo mi zle, z toho co dokázali ,,nadlidé” připravit za ,,super desetiboj” pro ,,podlidi. Z toho, že dokázali zapojit do likvidování nevinných lidí spoluvězně a pak je odprásknout jak psy. Bylo mi tak těžko u srdce, že jsem zapomněla na nedokonalosti i na pomalejší tempo filmu. Pro mě, skoro všechno dobře, skvostné obsazení, jen Harvey Keitel mi nějak neseděl .

Comeback (2008) (seriál)

Díky tomu, že nemám v oblibě Dejdara a znám pokusy o sitcom Novy, přistupovala jsem k tomuto seriálu s despektem. Musím se omluvit. Dejdar jako Ozzák je skvělý. Kromě Matonohy, který působí křečovitě, mě všechny postavy moc baví, ale nejvíc Simona ta je nepřekonatelná.

Až tak moc tě nežere (2009)

Tak jak to v životě je. Vztahy prostě bolí, ale nelze bez nich být. Trochu jsem se bála hvězdného obsazení, ale v tomto případě zbytečně. PS: 66%? Asi mě taky stačí málo, Kleopatro.

Případy sestry Bonifácie - Ochránkyně mého bratra (2022) (epizoda)

Jako krimi je to celkově špatné, alespoň humor tomuto dílu nescházel. Slaboduchý bratr mě docela pobavil. Bohužel celková úroveň seriálu se ani po čtvrtém dílu nezvedá, tak jeho další sledovaní přenechám jiným.

Cirkus Bukowsky - Epizoda 6 (2014) (epizoda)

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. Toby byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs.