Policajt ze školky (1990)

Neni to uplne nejhorsi, ale romantika nabouchanemu frajerovi, ktereho zname se zbrani v ruce, proste nesedi.

Pohotovost (1994) (seriál)

Lépe prokreslené postavy a osudy, než v Chicago Hope.

Obecná škola (1991)

Jednoznacne jeden z nejlepsich ceskych filmu devadesatych let. Zrejme jde o zatim nejlepsi Sverakuv kousek. Ukazuje s příjemným humorem všechny radosti a starosti běžných lidí na vesnice těsně po válce. Rozhodně měla dostat Oskara než Kolja.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Nemam prilis rad romanticke filmy, ale tento byl vyjimkou, nicmene te romantiky bylo nekdy az moc. Mimo jine skvely Robin Williams a masky robotu.

Nevinné tahy (1993)

Skvele vykresluje psychiku ditete, ktere nema dostatek volnosti ke klasickemu rozvoji a tradicnim detskym hram, presto se ale film po celou dobu nemuze zbavit urcite tezkopadnosti.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Srovnatelne se Zhavymi vystrely. Paradni parodie na Smrtonostnou zbran, u ktere nehrozi,ze se nebudete bavit. Nechapu, tak nizke hodnoceni, jde opravdu o skvely kousek.

Muži v černém (1997)

Cekal jsem o neco vic, medialni kampan byla hodne silna, ale prislo mi to pouze jako tuctova scifi-komedie.

Mravenec Z (1998)

Styl Woodyho Allena je vyborny, svizny a vtipny. Skvely animovany film po vsech strankach.

Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)

Dejepisari by meli po detech pozadovat, aby se na tento serial divali, protoze z nej se nauci mnohem vic z historie, nez ze stereotypniho vykladu ucitelu.

Městečko Twin Peaks - Pilot (1990) (epizoda)

Vynikajici pilot, nastartujici jeste lepsi serial. Myslim, ze naprosty vrchol Lynchovy podivne tvorby.