Anne Boleyn (2021) (seriál)

No tak toto nie vážení! Pán Soukup v seriáli pána Soukupa v hlavnej ulohe s pánom Soukupom nemôže byť v žiadnom prípade zosadený z tronu!

Hříšníci - Série 11 (2020) (série)

Lepší koniec sa snáď natočiť ani nedal, ale stále tvrdím, že to mohlo chodiť donekonečna...boli to dlhé a krásne roky, jedinečný seriál, aký sa natočí raz za dekádu a tiež som rád, že som mohol byť pri tom.

Hříšníci - Father Frank, Full of Grace (2021) (epizoda)

Stále si myslím, že by to mohlo pokračovať donekonečna...ale, asi je na čase posunúť sa v živote dalej. Koniec sa snáď ani nedal spraviť lepšie, len mi je ťažko na srdci, tieto absurdné postavičky so mnou išli mnoho rokov, je až neuveriteľné, že si Shameless udržali kvalitu 11 sérií a ako vravím, kľudne by ešte zopár zniesli. Bravo, bravo, bravo!

Nevina - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Veľmi ma baví ten španielsky šialený štýl, stačí si len odmyslieť zopár nelogickostí a absurdít a budete si to užívať, až zabudnete dýchať.

Nevina - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

No jo, toto je kvalitka, celý čas rozmýšlam, či som náhodou nezapol omylom nejaký iný seriál v španielčine, pričom priame spojenie v provm časťou je až v posledných sekundách tejto epizody. Zatiaľ to vyzerá na veľmi kvalitnú prácu a veľmi sa teším na dalšie časti.

Ted Lasso - Samé omluvy (2020) (epizoda)

Za mňa zatiaľ jednoznačne najlepšia časť, perfektne vyvážená humorná a vážna časť, perfektné, začínajú mi tieto postavičky vážne prirastať k srdcu.

Hříšníci - DNR (2021) (epizoda)

Ako som už písal predtým, koniec sa nezadržateľne blíži, je to cítiť každú minútu, nové linky sa už neotvárajú a všetko sa postupne a pomaličky uzatvára, časť zo mňa to chápe a vie, že je už na čase to ukončiť, ale dalšia časť zo mňa si praje, aby tento seriál nikdy neskončil.