Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 053)

plakát

Na západní frontě klid (2022)

Po asi hodine a trištvrte som si povedal "hmm, celkom dobrý vojnový film to bol". Keď som pohol myškou, zistil som, že ma čaká skoro hodina. "O čom to ešte preboha bude?" pýtam sa sám seba v duchu. "No...o ničom, doslova" odpovedám si na konci. Solídne tri, ale dalo sa z toho vyťažiť omnoho viac.

plakát

Prison School (2015) (seriál)

Absolútny masterpiece pre menších aj väčších uchyláčikov :)

plakát

Zlatá devadesátá (2023) (seriál)

Bohužiaľ, je už rok 2023 a toto už dnes úplne nefunguje, ale zas nie je to taká tragédia, ako oddychovka prečo nie...3 ale dávam iba z nostalgie k pôvodnému seriálu.

plakát

The Offer (2022) (seriál)

Zdaleka najlepší "Film o filme" aký som kedy videl. Funguje tu všetko dokonale, špeciálne by som vyzdvihol úplne všetky herecké výkony, nebudem to tu zbytočne obkecávať, The Offer je skrátka jedna z najlepších vecí, akú som kedy vo svete tv/filmov/seriálov videl. A teraz šup si oprášiť trilogiu Godfather...

Víly z Inisherinu (2022)

Bizarné postavičky na bizarnom mieste v bizarnej dobe v komornom príbehu dotiahnutom do absolútneho absurdna. Daľší masterpiece od Martina McDonagha.

plakát

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

Druhá séria pretvárky, pokrytectva, falše, naivity, snobstva /snobstva vo výrazne menšej miere ako v jedničke/...tentokrát na krásnej Sicílii. Tvorcovia opäť kopú na všetky strany a újde sa každému, postavy sú v druhej sérií ešte viac zaujímavejšie a na rozdiel od jednotky, tu si určite aj niektoré obľúbite. Fascinujúce je ako budete s pribúdajúcimi časťami meniť názory na nich a vo svojej podstate vám možno bude ku koncu najsympatickejšia postava, ktorú ste na začiatku neznášali a naopak. Hudba, kamera, atmosféra, dialogy, všetko stále na veľmi vysokej úrovni, akurát humoru je tu naozaj minimum. White Lotus mi pomaly, ale isto, klope na mojú seriálovú top 10.

plakát

Bílý lotos - Arrivederci (2022) (epizoda)

Krásna hra s divákmi :) Absolútny masterpiece, záver na jachte by závidel aj Tarantino.

Ovládací panel