Defending Jacob - Pilotní díl (2020) (epizoda)

Uvod pravdupovediac až tak nenavnadil, vyzerá to na dalšiu, už snád tisícu, drámu z prostredia vyššej vrstvy šmrncnutú trochou toho krimi, ktoré tiež moc nenavnadilo, zvyšok ušiel, dám tomu ešte časť a uvídíme, či sa rozbehne niečo zaujímavé, snáď áno.

Defending Jacob - Všechno je v pohodě (2020) (epizoda)

O trochu lepšie ako úvodná epizoda, ale stále celkom nuda, strašne veľa vaty a ani tie ksichty mi tam moc nesedia a teda končím so sledovaním.

Duše (2020)

"Ale toto je voda, ja chcem oceán!" Nádherný príbeh o nezmyselnom honení sa za zmyslom života a o kráse života.  Animáky pozerám tak jeden za dva roky a som rád, že som si aj tentokrát vybral dobre.

Fargo - Camp Elegance (2020) (epizoda)

Celkom slušne sa to rozbieha a vy sa ani sekundu nenudíte.

Fargo - Happy (2020) (epizoda)

No ok, tak som to dvihol do červenej farby, ale mám z toho zvláštne pocity, tých nelogických vecí je tam požehnane a opať tu máme ducha, ach... Na druhej strane tu máme opať plno brilantných dialogov, absrudných a zároveň klasicky fargogeniálnych scén, no skrátka som zvedavý na finále, ale nie až tak veľmi ako som býval pri predchádzajúcich sériach.

Fargo - Hra na válku (2020) (epizoda)

Ako aj v starších sériach, opäť sa pýtam: prečo preboha, prečo tam serú tie mysteriozne veci?

Fargo - Na dně (2020) (epizoda)

Koniec sa nezadržatelne blíži a po veľmi priemernej epizode nám tvorcovia naservírovali zatiaľ najlepšiu časť tejto série, kde bolo v podstate všetko, čo k Fargu patrí, akcia, ale taká svojská fargovská, absurdné situácie, humor, napätie, brilantné dialogy...

Fargo - Odročení (2020) (epizoda)

Toto bolo dosť absrudné aj na Fargo pomery, zatiaľ asi najhoršia časť zo všetkých sérií, ako keby to celé napísal a režíroval nejaký nováčik.

Fargo - Raddoppiarlo (2020) (epizoda)

Lúpež storočia :D Je to super, moje mierne obavy boli zbytočné

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Fargo univerzum mi učaroval už pred mnohými rokmi, keď som videl pôvodný film Coenovcov a na každú sériu sa vždy extrémne teším, na túto obzvlášť, pretože po tretej bolo oficiálne povedané, že dalšia už nebude. Čo si budeme hovoriť, je zrejme najslabšia, ale určite nie slabá a každému milovníkovi tohto absurdného sveta ju odporúčam všetkými desiatimi. V pamäti mi osobne ostane ešte dlho brilantná 9 časť. Prvá séria ale ostane zrejme navždy neprekonaná.