Volejte Saulovi - Podle plánu (2022) (epizoda)

Ja ani neviem či sa ešte oplatí písať všetky tie superlatíva, od hereckých výkonov cez komplexné charaktery postáv, atmosféru, kameru...to je proste špičková práca.

Volejte Saulovi - Sobectví (2022) (epizoda)

Posledné časti to drží vo vodách vysokého nadpriemeru iba Lalo a nezameniteľná BB atmosféra, pravdupovediac som z poslednej série zatiaľ trošičku sklamaný. /čo sa pravdepodobne čoskoro zmení, pretože čo som pozeral, daľšie časti majú okolo 98%/

Výnimočná Nikol - Episode 1 (2022) (epizoda)

Tak po dlhých rokoch dorazil tento typ kriminálky aj na Slovensko. Vyšetrovací tím, ktorému pomáha pri prípadoch výstredná postava mimo branže /Mentalista, Monk, Vtierka Castle.../. Nie je to až také zlé, Táňa je na naše pomery pomerne solídna herečka a do tej trápnosti to nespadá až tak často ako sme pri našej tvorbe zvyknutí, určite to ale nie je niečo, čomu by som chcel dalej venovať čas...

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Celkom obstojná oddychovka, veľmi som si užíval ten občasný sofistikovaný, bizarný humor, ktorý keď prišiel, tak fakt stál za to. Je mi ľúto ľudí, ktorí do toho išli s očakávaním nejakého seriozneho, mysteriozneho krimi, veď už ten názov napovedá, že si z Vás tvorcovia robia prdel.