oasismanik

povaľač, nočný vták

4 body

1 5 6 7 8 9 10 11 13 18 24
    • 3.2.2014  09:20

Kvalitný nadštandart...kto by už len čakal od oscarových filmov nejaké zázraky? 8/10

• 10.2.2014  04:13
    Afrika (TV seriál) (2013)

Epickosť tohto dokumentu nie je v informáciach, ale v obrazoch, absolútna nádhera, najlepšie momenty : súboj dvoch žiráf (Kalahari), pohybujúce sa duny (Sahara), závod mladých korytnačiek (tuším Cape) a najepickejší záber na množstvo živočích a rýb krmiacich sa na jednom mieste (Cape). Najlepšie komentáre: Dan9K, Dont

• 26.9.2017  16:51

V čase, keď prišlo IT crowd, bol seriál okamžite útok na moju seriálovu top 10, časom som našiel aj o dosť lepšie a vtipnejšie seriály, väčšinou aj staršie ako IT crowd, len som ich dovtedy nevidel. Schválne si pozrite Black Books a zároveň IT crowd a uvidíte ten obrovský rozdiel. No dobre, možno nie obrovský, ale veľký určite...Prednedávnom som sa len tak túlal v rebríčkoch na csfd a nostalgicky som si pri pohľade na týchto troch bláznov spomenul na 'Good morning, that's a nice TNETENNBA'. Netušil som, že bol natočený nejaký rozlúčkový diel, tak som sa hneď do toho pustil..ale hej, dostavilo sa všetko: humor, nostalgia, tie absurdné charaktery ostali rovnaké. Chýbajú mi časy, keď som bol na strednej a mohol som počas prázdnin čumieť na všetky možné seriály od rána do večera, títo blázni boli medzi nimi a neľutujem čas strávený s nimi.

• 19.5.2020  19:35
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Fajn oddychovka, postavy sú jedinečné, každá je svojským spôsobom vtipná,zápletky samozrejme väčšinou debilné, ako to už pri podobnom type seriálov býva. Problém mám s tým, že mi žiadna postava neprirástla k srdcu ako pri kultovkách typu himym, big bang theory, dva a pol chlapa, modern familly. Ale týmto seriálom sa proste brooklyn 99 nemôže ani zdaleka rovnať, je to len priemer, neurazí, nenadchne, ale celkom solídne pobaví. PS: Po 4 sérií s tým končím, predsa len, sú aj lepšie sitcomy, o dosť lepšie.

• 27.3.2013  06:42
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Čo to je za kokotinu?

• 1.7.2014  06:05
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Ja ani neviem, čo ma na tom tak baví, politike sa snažím vyhýbať a na ukecané drámy fakt veľmi nie som. Asi je to tým, že je to špičkovo natočené a excelentne zahraté a tým, že hneď prvú časť, ktorá ma okamžite vtiahla do deja, režíroval môj obľúbenec David Fincher. Uplna špička medzi seriálmi. 10/10

• 23.1.2017  16:24
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Absolútna gangsterská špička po všetkých stránkach. Zmes rôznych prízvukov, Cillian Murphy, neokukané prostredie a doba, Arctic Monkeys, Churchill...proste kvalitka. 9/10

• 12.8.2014  04:08

Asi rovnako dobré ako jednotka, aj keď tá ma asi bavila viac. Ostávam pri štyroch, predsa len je to stále rozprávka, ktorá sa snaží tváriť, že nie je.

• 6.1.2014  07:46

Veľmi slabé, čakal som o dosť viac scén "haha čo ti jebe do piče, to je fakt kus kokota!". S chuti som sa vlastne zasmial len na všetkom, čo bolo v traileri, plus posranie sa a vytiahnutie moby dicka. Filmy ako Borat a spol sú omnoho, omnoho lepšie, Knoxville proste nie je tak pohotový improvizátor, aby takéto niečo celé utiahol, chcem Jackass 4 s celou bandou tých imbecilou, kľudne nech si do tímu zoberú aj toho chlapca. Slabšie 3...

• 7.2.2014  20:51

Filmy, akých je tu plná riť, fakt nechápem prečo by mal byť práve Kapitán Phillips v top 200 s hodnotením 86%. Prvá polovica ubehla relatívne rýchlo, s klaustrofobickou druhou je to už o niečo horšie. Celkom priemerný film, z ktorého však robí absolútne perfektný Tom Hanks lepší nadpriemer. 7/10

• 2.6.2018  18:55
    Luther - Epizoda 3 (S03E03) (epizoda) (2013)

Inšpektor Luther je /skôr bol, ako je/ taký anglický Dexter, no a teraz tu máme Dexterov dvoch. Tak sympatického záporáka /?/ sme tu už dávno nemali, teda až do momentu keď.... Však uvidíte, tento seriál sa skrátka s ničím nesere.

• 2.6.2018  18:57
    Luther - Série 3 (série) (2013)

Tretia séria pokračuje v trende z predchádzajúcej série, čiže dva krát dve časti s jedným prípadom, je to stále veľmi kvalitne. Nevidel som ešte poslednu časť, a tento komentár píšem len kvoli tron-ovi, díky za spoiler brácho.

• 29.10.2017  07:45
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Kedysi, keď som ešte z času na čas zapol televízor a uvidel toto, prišlo mi to strašne ako strašne preafektovaná relácia plná preafektovaných ľudí. Dnes už televízor nezapínam ani z času na čas, ale keď občas jem pri notebooku a chcem si zapnúť k tomu niečo slovenské, pozriem do archívu stv a vyberiem si nejakú novšiu časť, ono to fakt nie je až také zlé. Jasné, preafektovaní hostia sú tam občas stále, ale je to také celkom milé a dokonca často aj vtipné vďaka Danglovi a Adele, ktorých humor mi vždy sedel a dobre sa s Nikodymom doplňajú, ktorý akoby sa pre tento formát narodil. Odpady si nechajte pre tie naše pokusy o sitcomy alebo detektívky, toto si to nezaslúži určite. Mením teda hodnotenie z dvoch na štyri, s 5 proti 5 a Duelom jediné slovenské veci, ktoré vyhľadávam v archívoch alebo si pozriem občas online.

• 17.6.2013  02:30
    Pot a krev (2013)

Extrémne mrazivo úsmevný príbeh o troch úplnych debiloch, ktorým napadne jeden debilný plán..no a potom další, ešte debilnejší. Atmosférera, herci, prostredie, všetko skvelé zvládnuté, neviem do akej miery je film natočený podľa skutočných udalostí, no dúfam, že je inšpirácia skutočnými udalostami čo najmenšia. A ak v tom niekto vidí čo i len náznak patriotizmu, tak musí byť tiež úplny dement, toto je práveže výsmech patriotizmu a americkému snu ako takému. U mňa film roka.

• 6.1.2014  08:03
    Rivalové (2013)

93% a piaty najlepší film všetkých čias je samozrejme extrémne prehnané, ale ono to všetko funguje ako má. Dokonca ma film prinútil hladať na wikipédii víťazov F1, a to je už čo povedať, lebo formule pokladám za tú nanudnejšiu záležitosť.

• 1.6.2014  07:49

Samozrejme som nečakal, že bude film lepší ako kniha, ale nečakal som, že bude film až tak výrazne zaostávať. Príde mi to narýchlo zbúchané a natočené, kým nevyprší ošial z knihy, alebo bol len proste problém, že som knihu čítal prednedávnom. Slabučké dve, bol som veľmi sklamaný, ale tak čo som čakal no...

• 12.12.2014  23:49
    Už dost, šéfe! (TV pořad) (2013)

Zdenek nám už trošku zmäkol, ale stále je to v podstate ten istý priamočiary, úprimný chlap, ktorý si nedáva servitku pred ústa, dosť dobrá show, rád pri tom jem.

• 17.1.2014  20:40

Ak niekto dokáže zastaviť trend prijebaných 3D filmov, transformerov a podobných pičovín, tak jedine dvaja velikáni: Scorsese a Tarantino. Trojhodinový mix žánrov, kde sa ani sekundu nenudíte, fakt som si pripadal, ako keď som videl prvý krát jeden zo svojích najobľúbenejších filmov - Kasíno. Proste kvalitný "záver" priemerného filmového roku, neviem čo iné na to povedať... 10/10

• 21.1.2018  02:02

Zatial asi najlepšia časť...

• 20.1.2018  16:40

Zaujímavý nápad a dobre natočené, ale ku koncu to už akosi stráca dych a koniec nie je zvládnutý dobre absolútne vôbec. Zatial asi najslabší diel.

• 26.1.2014  23:01

Veľmi tažko ohodnotitelný film. American Hustle zrejme ani poriadne nevie čím chce byť, ako pozerá sa na to celkom dobre, ak zrovna máte náladu, ale napríklad pri takej hociktorej epizode britských Hustle som sa bavil výrazne viac. Za Balea 4, ale slabučké, veľmi slabučké štyri, nominácie na oscara fakt nechápem.

• 16.2.2014  08:05
    Atlas mraků (2012)

Nie, na takýto film som proste asi hlúpy, nemám rád filmy, ktoré úplne nepochopím na druhý ani tretí krát (videl som to iba raz a viac krát neplánujem). Určite je Atlas mrakov obrovské a krásne dielo, ktoré majú čitatelia knihy dosť ulachčené, ale mňa skrátka viac bavia filmy prepojené jednoducho a majú popritom v sebe tiež nejakú tú myšlienku (Babel, Crash, 21 gramov). Ale natočené a zahrané je to epicky. Najlepšie komentáre: verbal, Z0oMb3E,

• 12.1.2013  19:04
    Bouřlivé víno (TV seriál) (2012)

Dávam odpad, nevidel som ani sekundu, ale počul som reklamu v rádiu.

• 29.8.2016  22:16
    Cheating Vegas (TV pořad) (2012)

Toto ma celkom baví

• 17.10.2012  07:34
    Haló (TV pořad) (2012)

Ale zasa...nie je to najhoršie. edit: upravujem na 4 hviezdičky, ono to je tak strašne debilné a trápne, až je to vtipné...tzv. český a slovenský humor ala partička, sos, tele tele. Navyše to pozerám v archivoch, čiže môžem preskočit tie časti, ktoré su už iba trápne a absolútne nevtipné ako Borka, bača Imro atď. Jednoznačne vyniká Hesso Jašterák a Duša na Tanieri

• 12.4.2012  17:34
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Práve vo chvíli, keď si poviete, že už nič jebnutejšie v TV neuvidíte príde niečo ešte jebnutejšie...presne tak to bolo s Mojsejovcami, kým neprišli vyvolení. Presne tak to bolo s Vyvolenými, kým neprišla Farma, presne tak to bolo s Farmou, kým neprišiel Hotel Paradise. Absolútne dno, ale poznáte to...práve vo chvíli, keď si poviete, že už nič jebnutejšie v TV neuvidíte príde....

• 28.4.2013  16:56
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Rozhodne nejde o žiadnu náhradu Dva a pol chlapa, je to o niečom úplne inom a zdá sa, že Charlie tu hrá dokonca triezvy a čistý a to je ten problém. Slušný priemer, ale po druhej sérii sa asi vyseriem na to.

• 31.1.2013  18:30

Nech Tarantino natočí akúľkovek pičovinu, ja ho skrátka žeriem. Žeriem jeho štýl odkedy som videl prvý krát Pulp Fiction a žeriem ho doteraz. A vždy budem...

• 24.3.2013  06:07
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (2012)

Vždy som si hovoril, že nikto trápnejší ako duo Eňa a Oliver už byť nemôže, ale aj tak som si občas s nimi niečo pozrel,.Potom však prišli Mojsejovci, potom Vyvolení, veľkí bratia, superstars, tanečníci, Bučkovci, farmári, farmári, ktorí hľadajú ženu...no povedzte, nie je táto banda skurvencov omnoho, omnoho horšia ako celkom príjemní Oliver a Eňa? edit: po výmene moderátorov končím už aj s náhodným sledovaním, nehovorím, že Junior a Marcel sú vyslovene zlí moderátori, ale do takéhoto formátu nepasujú absolútne vôbec.

• 30.6.2012  21:22
    Riskni milión! (TV pořad) (2012)

Ale..aj tieto sútaže sú tu? No nič, idem rýchlo podávať 5 hviezdičiek všetkym, lebo to je to jediné, čo ma ešte v tých našich pojebaných televíziach baví, aj keď toto je jedna z tých pofidérnejších relácií.

1 5 6 7 8 9 10 11 13 18 24