Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

NCIS som si obľúbil z oddychoviek na popoludnie asi najviac. Napriek konkurencii kostí, ceesíčiek a monkov. 8/10

Na nože (2019)

Ale hej, celkom chytro, inteligentne napísaná jednohubka. Na konci som sa musel usmievať popodfúz, ale inak tu toho humoru veľmi nie je a satiry už tobôž nie. Lenže časy, keď som žral podobné veci a čítal všetky možné detektivky rad za radom sú už dávno za mnou. V tých časoch by som napálil 5 bez mihnutia oka, dnes už nie...PS: Celkom ma prekvapilo, že práve Rian Johnson režíroval jednu z najlepších seriálových epizod všetkých čias.

Naprostí cizinci (2016)

Veľmi chytro napísané a prirodzene, s talianskym temperamentom zahrané. Nemám v podstate ani čo vytknúť, skvelá jednohubka.

Narcos (2015) (seriál)

To musela byť pekne ujebaná doba...

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Nechápem ako môže byť niekto tak ľahko ovplyvnitelny a po pár dojímavých scénach s rodinkou začne ľutovat masového vraha, ktorý je zodpovedný za smrť vyše 4000, v drvivej väčšine nevinných ľudí a detí!! Seriál si drží kvalitu a dosť sa teším na tretiu sériu, len tieto dve časti boli výrazne slabšie ako predchádzajúcich 8.

Narcos: Mexiko - Como La Flor (2021) (epizoda)

Druhá časť podľa očakávania taká vyplň pred pravdepodobne niečím väčším a jemné pripomenutie. Má to ale stále skvelú atmosféru a veľmi kvalitných hercov, ktorým veríte každé jedno slovo a gesto.

Narcos: Mexiko - GDL (2021) (epizoda)

Opäť fenomenálne spracovaná časť, žiadna linka nenudí ani sekundu, prestrelka rovnako, možno aj viac kvalitne spravená ako v seriáli El Chapo, https://www.csfd.sk/film/510433-el-chapo/recenzie/ ktorý u nás nie je až tak známy, ale ak sa zaujímate o túto zaujímavú postavičku, musím vám ho doporučiť.

Narcos: Mexiko - La Jefa (2021) (epizoda)

Riadna divočina, skvele rozohraté všetky linky, ja osobne môžem už teraz povedať, že aj tretia mexického Narcos je proste skvelá.

Narcos: Mexiko - La voz (2021) (epizoda)

Trochu ma mrzí, keď vidím koľko priemerných hodnotení tu lieta pri každej časti. Na jednej strane to chápem, každý by chcel niečo trochu zaživnejšie, ako boli časti s Escobarom, niekto sa v tom možno dokonca stráca...Na strane druhej ani jedna časť si zatiaľ nezaslužila objektívne menej ako 4 hviezdy, vyšperkované dialogy, čo rozhovor, to klenot, atmosféra a hudba vás doslova prenesú do 90s Mexika /kde by som teda fakt osobne byť nechcel/,  každá linka je svojím spôsobom pútavá, veľmi ojedinele aj drsný, geniálny humor a na záver skvelí herci, ktorým doslova veríte všetko. Záver z "bloku C" je naozajstný masterpiece...

Narcos: Mexiko - Los Juniors (2021) (epizoda)

Perfektné budovanie atmosféry, ktorá smeruje neodvrátiteľne k masakru na konci. Opäť niet absolútne čo vytknúť. A Depeche Mode sa dostali v 90s až do dalekého Mexika!