anti.rybka

okres Mladá Boleslav
člověk

2 body

• 8.7.2017  23:27

Tvůrci se snažili nabídnout zajímavý příběh, ale vyšel z toho film s obyčejným dějem a dost špatným scénářem. Občas padne nějaký vtip, jako v každé romantické komedii, ale jinak nic na co bych se koukla znova. Škoda.

• 8.10.2019  09:08
    Joker (2019)

Tak nám DC nabídla konečně něco pořádného. Kdo nezná Jokera a Batmana si i tak v tomto filmu přijde na své, jelikož se jedná o propracované psycho. Film pohledem na narušeného jedince, kterého zničil okolní svět a sebral mu veškerou naději v dobro. Phoenix zvládl roli skvěle. Nedá se hodnotit jinak, než 5 hvězdičkami. (Jo abych nezapomněla na hudbu, která dokonale dokreslovala aktuální náladu a pocity ve filmu.)

• 10.8.2018  12:19
    Já, Simon (2018)

Být Simon hetero byl by to klasický teenagerovský film ze střední školy. Tím, že je gay a tají to, tak mohlo jít o zajímavé pojetí queer tématu. Bohužel to ale skončilo někde mezi a film působí jako výkřik, vše je ok není se čeho bát. Zůstává na povrchu a není v něm vlastně nic problém. Prostě typická americká střední škola, kde být gay je v pohodě, jelikož ta americká mládež je strašně cool a tolerantní. Rodiče jsou naprosto v klidu, protože každý rodič je s tím v americe v pohodě. Nemluvě o tom, jak snadno si k sobě všichni najdou cestu. Tedy až na Simonovu nejlepší kamarádku, na kterou tvůrci nakonec zapomněli a nechali jí samotnou (a když jí to předtím celkem vadilo a to nikdo nechodil s nikým) tak nakonec je úplně v klidu, že zůstala jediná na ocet. No nevím tohle téma se fakt mohlo vzít vážněji. Nebo alespoň pokud mělo být odlehčené, tak se pojmout trošku líp. Takhle to působilo dost nedodělaně.

• 19.9.2019  13:27
    Klec (TV film) (2019)

Běžte víc k oknu, je tam lepší signál... Jirka Strach nám opět naservíroval skvělý snímek, kterému nic nechybí. Za mě opravdu jedinečný zážitek, který drží moji naději v český film.

• 8.1.2019  12:54
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Pohádka se opravdu nepovedla a výrok pana režiséra Zelenky byl hodně přes čáru, díky čemuž všem divákům ukázal, co si o nich myslí. Pro mě velké zklamání, ale nikdo není dokonalý. Herecký výkon hlavních představitelů byl špatný. Mladý Šafařík by místo reakcí na sociálních sítí měl více času trávit studiem herectví a v klidu přijmout fakt, že se mu výkon v pohádce nepovedl (ne každý herec se stane dobrým hned - ale snížit se na úroveň těch, kteří ho osočovali?). V případě Kadeřávkové jsem víc skeptická, jelikož jsem ji dobře hrát ještě neviděla a pochybuji o jejím talentu. Pohádka měla nesmyslné poselství - trestat na základě udání všechny. Pro děti jaksi nevýchovné. Dávám jednu hvězdičku, i když ani nevím proč.

• 11.2.2014  00:45
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Nebyl by to tak děsné, kdyby si NOVA přizvala nějaké znalce... zase stejně jako v Ordinaci je nesmyslné chování nemocnice a doktorů, tak to samé je i zde. Proto nemůžu dát jinak jak jednu hvězdu, jelikož oproti právě běžícímu seriálu na ČT 1 Případy 1. oddělení, je toto opravdu slabota.

• 24.4.2017  21:17
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

První série na mě působila kvalitněji, ať už v zobrazení práce policistů nebo v hereckých výkonech, tedy až na výkon dcery Remeše, která se naštěstí v druhé sérii objevila jen na konci a řekla jednu větu. Ovšem tato série mi zase dějově přišla zajímavější... Hlavně to pohrávání si s myšlenkou, že je mezi námi potomek Přemyslovců. No a na závěr, ještě, že to má jen 7. dílů, jinak bych, díky product placementu značky Jameson, byla brzo alkoholik.

• 11.11.2012  17:55
    Lidice (2011)

Cival, jdi se zahrabat! Kvalitně podaný film. Skvělé herecké výkony hlavně paní Bydžovská. A ano skutečně se to STALO!!! Tohle není žádná dojáková ždímačka, ale realita, která se stala. A to ji měl Z. Máhler podávat s vtipem? Měli jsme se u toho svinstva, které němci prováděli smát? Jestli jo tak si stoupni k těm holohlavým chlapečkům, co neznají dějiny ani ústavu a jdi si s nimi zvedat pravici!

• 1.8.2013  00:01
    Loicu, vitej! (studentský film) (2012)

Naopak...Tento snímek totiž naopak ukazuje ten rozdíl a tu podobu zároveň Levice a Pravice, když se levice dostane do extrému je z ní komunismus a průser a když se pravice dostane do extrému je z ní fašismus a taky průser. Takže obě strany měly své pravdy a omyly, ale jen ti starší se chovali hůř.. Dědkův kec tak si odjeď do Číny když chceš komunismus bych argumentovala slovy... Tak jsi si měl jet do úžasné Ameriky, když tady byl socialismus. Já osobně nejsem komunistka, ale házení špíny jen na levici je dost ubohé a v posledních letech v ČR a v jiných rádoby demokratických zemí se děje tolik hnusu, že bychom o minulé době měli mlčet a řešit současnost, což bohužel neumíme... Takže film se mi moc líbil nebyl jednostranný a toho si dnes vážím...

• 29.9.2016  20:41

Tomu se říká vyhnout se nepříjemným tématům. Filip Renč opět zaplakal nad socialismem a jinak nic. Lepší název pro film by byl Lída Baarová v milostném trojúhelníku. To nebylo o jejím životě, ale o tom s kým a kde spala před protektorátem. Poté celou dekádu jejího "údajného donášení na ostatní hvězdy" za protektorátu přeskočíme a na závěr ukážeme jak jí jen za pletky před válkou odsoudí. Co se týče technického provedení filmu tak to už raději úplně pomlčet. Bohužel nepovedlo se na tomhle filmu nic.

• 19.7.2018  09:14

Tak nevím. Zůstalo ve mně víc negativních pocitů než pozitivních. První velkou vadou na kráse jsou určitě české titulky, které jsou dost mimo mísu i pro takového anglického břídila jako jsem já. Druhou pro mě velkou špatností je babička hlavní hrdinky, která vstala z mrtvých a proměnila se v Cher, kterou jsem ve filmu Mamma mia opravdu nemusela vidět (nemluvě o jejím provedení Fernanda). Film, který vrcholí jedním happy setkáním za druhým, mi nevytvořil na tváři úsměv, ale spíš strach z toho, že se nakonec podaří oživit již rok mrvou Donnu (pro kterou i po roce všichni pláčou). Suma sumárum první film se dal s klidem zhlédnout a mít celkem dobrý pocit. U tohoto pokračování se to fakt nedalo. Jak už jsem někde psala, máme tu období kinematografie ve kterém se točí dvojky slavných jedniček a remaky... A bohužel téměř žádná pořádná novotina.

• 2.8.2013  17:20
    Marley a já (2008)

Film, který si znovu nepustím. Ne kvůli tomu, že by byl špatný, ba naopak. Velmi pěkné téma a moc hezky zpracované. Owen Wilson, u kterého jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí, tak tady předvedl dobrou práci. O Jennifer ani nemluvím, tak mě nikdy v žádném filmu nezklamala. Bohužel sama tohle téma znám z vlastní zkušenosti, a tak právě proto se víckrát na film nepodívám, jelikož to pokaždé dost bolí.

• 27.8.2012  23:25
    Mlha (2007)

Film nebyl nejhorší, ale jeho konec se lišil od knižní předlohy znatelně což je škoda. Proto jen 3 hvězdy.

• 27.3.2017  00:10
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Někdo si řekl ,,Hmm natočíme seriál, který se bude podobat Grey´s Anatomy. Hodně krve, drsné postavy doktorů, ale i doktoři, kteří jsou labilnější. Hudba, která bude perfektně pasovat do dané scény a scénář, který bude nadupaný moudry a odbornými lékařskými termíny". Jenže na to přišel další a ten řekl ,,Jasný žádný problém. Natočí to Jenda, to je vnuk toho souseda, co mu loni umřela babička, ten lékařské prostředí dobře zná, i když ještě nic pořádného nenatočil, financovat to budu já, jelikož jsem něco málo ušetřil a hrát, hrát tam budou všichni, co to na první dobrou nedají". A tak vznikl Modrý kód. Upřímně, naivně jsem od toho očekávala víc. Chci - li se připodobnit filmovému umu, nemůžu točit takovým, nebojím se říct až nechutným způsobem. Jedna hvězda za to, že maskérům vyplýtvali barvičky.

• 2.8.2013  17:36

Dobrý téma, ale já té Angeline prostě nevěřím. Nevěřím ji charitu a nevěřím ji ani její herecké výkony. Bohužel jinak by tento film byl určitě dost dobrá oddechovka.

• 20.11.2016  21:25

Potenciál velký, ale využito tak 5 % z něj. Jediný kdo 100% splnil úlohu byl Petr Čížek coby sympatický tanečník, který ve filmu figuruje pouze jako nemluvící taneční role, kterou úspěšně splnil. Od ostatních se očekávalo víc, ale víc se nedostalo. Holt po 89 máme pořád problém natočit dobrý muzikál.

• 29.8.2012  21:02
    Neklid (2011)

Skvělé barvy ve filmu. Další skvělý počin Guse Van Santa. Emotivní od začátku do konce. Dobře vybraní herci i prostředí, Proto dávám 4 hvězdičky…

• 2.8.2013  17:09
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

To, že si po 20 letech pamatujeme vše, co se nám stalo je tak trochu hloupost. Proto tento seriál beru trošku jako Sci fi. Ale moc se mi na tomto seriálu líbí ukázky amerických dějin.To že u nás zakazovali máničky a v USA vlastně taky. O rasismu ani nemluvě. U nás zavírali tzv. pravičáky a v USA ničili komunisty. Násilí proti gayům a mnoho dalšího. Jen takové ukázkové demokratické činy. :) Proto to má pro mě tolik plus navíc je každý díl dost emotivně vytvořený.

• 4.11.2019  15:34

Dle mého nejlepší série z celého seriálu.

• 9.7.2013  23:32

Velice mě to zklamalo... Celý film zachraňoval jen Johnny Depp se svými (už možná i ohranými) grimasy. Bylo to dost přeplácaný, autoři se nejspíš snažili narvat do filmu co nejvíc, bohužel filmu to jen a jen uškodilo. Zbytečně jsem za tento film vyhodila v kině 170 kč.

• 2.8.2013  17:34

Skvělý snímek, tak prostý a přitom tak dokonalý. V tomto snímku mě Brad Pitt definitivně přesvědčil o tom, že dokáže zahrát téměř všechno. Že to není jen pěkná tvářička.

• 24.8.2015  21:58
    Polda (studentský film) (2014)

Opět nepochopím hodnocení některých slovem odpad. Co je pak pro vás takový film jako Babovřesky? Myslím si, že studentské filmy, takhle povedené si zaslouží lepší hodnocení. Ano má chyby, právě proto, že je to studentský film a mladí filmaři se pořád učí, ale i přes několik chyb se jedná v studentském formátu o kvalitní a vydařený snímek. Lepší než řada českých celovečeráků. FAMO už dlouho ukazuje, že na rozdíl od FAMU, vychovává kvalitní filmaře.

• 2.8.2013  23:00
    Poslední výkřik (2012)

To už fakt nevíme co do TV dávat... Jak to dneska můžou vysílat na Barrandově?

• 19.9.2019  13:36

Příjemný film s pěkným příběhem a výborným hereckým výkonem Dustina Hoffmana a E. Thompson. Za mě 4 hvězdičky na 5 to asi nebylo.

• 7.9.2016  14:20
    Private Practice (TV seriál) (2007)

Seriál se myslím povedl. Jen mě mrzí, že jako spin - off Chirurgů se až příliš mnoho herců z Chirurgů objevuje v Private jako jiné postavy. To by se u spin - off seriálů stávat nemělo a když už tak výjimečně omylem. Jinak se seriál celkem vydařil. Sice má k Chirurgům daleko (nemá tak propracované příběhy, hudba není tak dobrá atd), ale mezi jinými seriály z lékařského prostředí má určitě vysoké postavení.

• 13.9.2017  09:27
    Pátá vlna (2016)

Dobrý začátek, horší prostředek a sakra špatný konec. Mohlo jít o depresivní, psychologicky laděný postapokalyptický film. Bohužel po 20 minutách se z toho stal teenagerovský film dost podobný Stmívání a pod. Pro mě rozhodně zklamání.

• 29.8.2012  21:25
    Přemluv bábu (2010)

Pokaždý, když zaslechnu název tohoto filmu chce se mi zvracet. Neuvěřitelné, že tohle vůbec mohl někdo vymyslet.

• 12.10.2013  19:36

Prý blbost. Až na to, že Šmíd je ve skutečnosti Karel Kepka, který může za smrt studenta jeho otce a ředitele příbramského gymnázia, podle čeho se později inspirovat Jan Drda povídkou Vyšší princip. Takže trapnost? Neřekla bych...

• 12.9.2012  21:24

Film skvělý, ale knížka od Bacha ještě stokrát lepší. Krásně řešený život jednoho tvora, který chtěl bourat škatulkování, nesvobodu a nesmyslnou nadvládu. Bomba!

• 23.12.2017  16:47
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Až se jednou bude učit o filmové vlně zhruba od roku 2016, doufám, že nebude trvat dlouho, bude to vlna plná "remaků" a dvojek úspěšných filmů. V obou případech je to téměř vždy (omlouvám se za výraz) průser. A výjimkou není ani toto krátké pokračování Lásky nebeské. Přijde mi jako by ve filmovém světě došli nápady a vše se pořád točí do kola a člověku se to začíná zajídat. Asi je potřeba doufat, že "fantazie je všude kolem nás" a že přijde nová filmová vlna a hlavně filmový konzumenti, kteří to opět vrátí do správných kolejí.