Milano182

okres Blansko

3 body

• 30.3.2011  21:27
    Creepshow (1982)

"Kde je můj dort? Já chci svůj dort! Dneska je den otců, dej mi můj dort, děvko!" Vtipně udělaná mrtvola dědečka mě velice pobavila:)

• 6.3.2011  21:28

Strašná blbost, nesmírně trapnej "humor", ale dávám jednu hvězdičku za Guru Shitku.

• 28.2.2011  10:40
    Cradle of Fear (2001)

To byla ale kravina! Nejen, že to bylo hodně špatný, ale navíc to bylo k smíchu! Např. první povídka, kdy se jí začal z břicha klubat "vetřelec" a ukousnul její kamarádce 2 prsty..jak je to možný? Ještě ani pořádně nebyl venku, tak jak jí to mohl ukousknout? Navíc jak pak ještě ukazovala tu ruku, třepala se jako rosol, že to režiséři nepostřehli...Hrozné herecké výkony a co víc - ještě horší masky, kdo by se jich bál...

• 24.2.2011  09:12
    Děti kukuřice (TV film) (2009)

Už nikdy nedám na hodnocení zde na csfd. Na to, že to má jen 36%, se mi to nějak moc líbilo. Líbily se mi zakomponované vzpomínky z války ve Vietnamu (ty žluté čáry od kulek bych oželel). A ještě jedna taková maličkost, když se kukuřice začala chovat jako živá, přišlo mi to celkem k smíchu. Ale jinak pro mě velice dobrá podívaná.

• 16.2.2011  13:37

Nebýt místy až velice trapných vtipů, které mě dost znechucovaly (přecejen hláška "Byl jsi vegan, ale teď jsi prďan." by rozesmála možná tak moji 4-letou sestřenici, ale mě teda ne), moje hodnocení by bylo vyšší. Ale jinak docela dobrá podívaná.

• 14.2.2011  23:10
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Společně s The Simpsons, Black books, Big bang theory a Accidentally on purpose je to pro mě seriál, na kterej se můžu dívat pořád dokola...Ať už budou díly z nových sérií podle kritiky sebehorší, já se na ně vždycky rád podívám a zhodnotím, nevynechal jsem ani jeden díl, to by byl hřích, protože tenhle seriál...je hned po Simpsnech nejlepší, co znám (už jen čekám, až se v oněch Simpsnech objeví, když už tam byl Neil Patrick Harris)...Společně s Barneym mám nejradši Marshalla, grimasy Jasona Segela rozesmějou snad i čerstvou vdovu, no já z něj teda vždycky nemůžu.

• 9.2.2011  09:37
    Drive (studentský film) (2009)

Ty jo, fakt dobrý, Milane, smekám kloubouk! Šimon, to je panečku herec! Kam se hrabou některý dnešní filmy, takhle dobře vybranou napínavou hudbu jsem dlouho neviděl:)

• 8.2.2011  22:29

Od té doby, co jsem si přečetl legendu o Sawney Beanovi, je to pro mě snad nejlepší čtení, co jsem kdy měl možnost přečíst... Škoda jen, že ve filmu nedostala větší prostor, docela bych uvítal film, který je přímo o Sawneym a jeho rodině kanibalů, navíc bych obsadil víc herců, kteří opravdu umí hrát.. Ale jinak to byla docela zábava, navíc koukat na to v původním znění bez titulků mě nutilo dávat pozor a viset jim na rtech vždy, když něco řeknou.

• 8.2.2011  22:26

Asi jsem čekal něco víc...škoda, že Kane Hodder nedostal větší prostor, v podobných slasherech ho vždycky rád uvítám... Ale špatný to taky nebylo, docela zajímavý. A stejně jsem se na to díval jenom proto, že je to profil jednoho z nejznámějších amerických sériových vrahů.

• 8.2.2011  10:09
    Tekken (2010)

Až na pár maličkostí (většina soubojů předpovídatelných, porážka mého nejoblíbenějšího Eddyho, nebo bigamie hlavního hrdiny) se mi to moc líbilo. Ale jsou to opravdu jen pro mě nepodstatné maličkosti, nikdy nic není přesně podle nás, ani v životě, takže jim tohle odpouštím a dávám plný počet.

• 1.2.2011  23:25
    Halloween (2007)

Může být něco brutálnějšího? Hlavně ta první vražda, připadalo mi to jako ve skutečnosti, žádná laciná pozlátka jako v typických amerických moderních hororech. Rob Zombie prostě horor dělat umí!

• 1.2.2011  23:19
    Nebezpečná přání (2002)

Nejspíš nejhorší horor, který jsem kdy viděl, ne-li nejhorší film vůbec. Na strach jsem ani nepomyslel, to bych ještě přežil, ale ty výkony! Kde na ty herce přišli? Například smrtící scéna na konci filmu byla reálná asi jako Kačer Donald, nevěřil jsem jim ani to, že ta tráva pod nimi byla opravdová. Stručně a jasně je to film k smíchu.

• 1.2.2011  23:18
    Black Books (TV seriál) (2000)

Jak se tohle někomu nemůže líbit? Bill Bailey jako Manny je prostě víc než dokonalej, občas ho i upřímně lituju, když ho BERN (jmenovka:-D ) sjíždí. Aspoň že Fran se ho často zastává. Neznám lepší humor, než např. "uvařit ze sporáku", nebo "všechny delikatesy jsou postaveny do věžiček, udělej z té polívky věž...to má být věž? je to na nic!" Come on! Wake up! Come on! COME ON! A taky mě štve ten nedostatek dílů, ale možná je to dobře, protože tam nejsou okoukané vtipy, ještě jich scénáristé totiž měli dostatek a nedostalo se to do takové krize jako některé díly 6. série HIMYM...

• 1.2.2011  23:11

Některé filmy nesou označení "hororová komedie" jen proto, že se jedná o velice špatný horor. Dead & breakfast dokázalo, že si zmíněný titul právem zaslouží. Množství krve, černého humoru a úderného rockabilly ve mně vyvolává blažený pocit štěstí. Z celého filmu mám nejraději opening, ten mě opravdu dostal, úžasná písnička, skvělé animace, které navíc doprovází celý film, co víc si přát. A Zachariáš, zpívající příběh mezi jednotlivými scénami, taky rozhodně neurazí.

• 1.2.2011  23:09

Sestava nejlepších českých herců (možná by mi tu chyběl Liška, ale Taclíkova zmatená role ho perfektně nahradila) tedy opravdu nezklamala, ba naopak! Velice vtipné dialogy (- A nevadí ti, že máš tak vykulený oč? - Ne, tobě jo? - Docela jo. Ale zase máš moc hezkej hlas.), výborné herecké výkony a hlavně zajímavý námět (koho by napadlo pašovat Orly do vegetariánské restaurace, že). Ač nemám rád Matáska, v tomhle filmu dokázal, že jako herec dokáže měnit mnoho tváří. Ale v žádném případě nemá na Jirky Macháčka, ten je jako herecký chamaleon, když srovnám jeho 3 filmy - Samotáři x Horem pádem x Jedna ruka netleská, klidně bych řekl, že jde o 3 různé herce.

• 1.2.2011  23:08

Pro mě jednoznačně nejlepší film o drogách, který navíc obsahuje dávku místy až černého humoru. Skvěle zahraná role "Rence" skvělým Ewanem McGregorem podtrhuje jeden z nejlepších soudtracků, které znám. K tomu každá postava má svoje charakteristické vlastnosti, takže se vám všechny za tu hodinu a půl vryjou do paměti takovým způsobem, že na ně jen tak nezapomenete. Ani po několikanásobném shlednutí mě film rozhodně nenudí.

• 1.2.2011  23:07

Kam se hrabou dnešní rádoby vtipné parodie typu ****** movie, které jsou plné záchodového, až fekálního humoru. Rozhodně mě víc rozesmějí typické Pythonovské absurdní dialogy, než odporný humor 21. století (neplatí o všech parodiích, avšak výjimka potvrzuje pravidlo). Na mém imaginárním žebříčku Pythonovských filmů je Holy Grail na prvním místě, druhou příčku zaujímá Život Bryana a po delší odmlce patří třetí místo Smyslu Života, který zachránila večeře s otráveným pyré z lososa, ale to už bych odbočil.

• 1.2.2011  22:53

"Je to lapka, musíme mu useknout ruku, nebo bude loupit zase." Mně se to teda líbilo, na první dva to ani zdaleka nemá, má to už jinou atmosféru, takový americký nádech, ale pořád jsou to návšěvníci s Jeanem Reno a Christianem Clavierem. Jo a nechápu, jak někdo může říct, že tenhle díl je lepší než první dva díly, ti lidi buď vůbec nerozumí legraci, nebo nemají soudnost.

• 1.2.2011  20:12

Vím, že je to film o vesnických buranech, avšak toto téme je skvěle vystiženo (jsem z vesnice, tak vím, jak to tady chodí). Sice je o dvě desetiletí později, ale za tu dobu se toho moc nezměnilo, jasně, i k nám dosáhla technologie, ale "burani", ti zůstávají. Moje nejoblíbenější česká komedie, která obsahuje tolik kultovních hlášek, že smání se jim mi už zabralo nesčetné množství hodin.

• 31.1.2011  14:00
    Bílá vdova (2000)

Naprosto skvělej film, kterej jsem viděl už jako malej (utkvěly mi v paměti dvě babičky, který si udělaly čaj z konopí) a nedávno jsem si na něj vzpomněl a pustil jsem si jej.. Nejlepší byl v celým filmu Bill Bailey, ten je prostě bezkonkurenční, vždycky, když si ho představím jako Mannyho, hned se musím smát.

• 26.1.2011  22:06

Nechápu, co na tomhle filmu všichni vidí. Mně se zas tak moc nelíbil. Film sám o sobě by možná nebyl tak špatnej, ale ten soundtrack mi zkazil celý prožitek z filmu. Absolutně nevhodně vybrané písně (R'n'B se mi teda do scén, ve kterých hrálo, ani trošku nehodí), navíc u celýho filmu hrály podobný písničky, ale ani jedna se mi nelíbila, nikdy jsem na tohle nenadával, ale tady mi to fakt vadilo.

• 26.1.2011  22:00

Nejlepší scéna - Jak si Jonah (nevzpomenu si na filmové jméno) vezme onu zmíněnou drogu (Jeffreyho) a začne šílet, že má infarkt a Aldus mu řekne, ať hladí zeď, u toho jsem se doslova válel smíchy. Jinak velice vtipná komedie, která mi s přítelkyní zpříjemnila silvestrovský podvečer.

• 26.1.2011  21:55
    Kick-Ass (2010)

Nečekal jsem od toho nic víc, než komedii pro 14-leté děti, ale nakonec mě snímek dočista uchvátil! V žádném případě jsem nečekal tolik brutality, ale nebylo to na škodu a navíc ten mustang..nemůžu jinak!

• 26.1.2011  21:43

Lepší než Bruno, ale tak srovnatelné s Ali G. Sacha je komik dnešní doby, dokáže si udělat srandu ze všeho, i když je to občas docela drsná, urážlivá sranda. Ale každopádně se člověk zasměje a za to dávám 5 hvězdiček.