Hanebný pancharti (2009)

První dusná konverzace mě nadchla, ale 150min v sauně nevydržim, aniž by mě někdo nepolil studenou vodou. Konverzační epos pro otrlé, jestli je tohle hranice, kdy si si tu všichni hodnotící začínají hrát na filmové snoby, tak si může Bay hledat novou práci.

Rande na jednu noc (2008)

Doufam, ze uz Michaela Cera neuvidim jako ustredni postavu romantickeho filmu. S jednim pohledem si muze vystacit tak maximalne orlando bloom.

Inkoustové srdce (2008)

Mám rád dobrodružné pohádkové přiběhy a zvlášť s Fraserem, tak jsem byl připravený odpustit tomuto filmu cokoliv, ale nemůžu. Nápaditý příběh, ale až moc nelogičností, zmatený komparz, přímočarý příběh, kde od půlky víte, co jak dopadne, chudá výprava, jako vystřižený z produkce Hallmarku. A obsazení Jennifer Connely do jednoho záběru asi nepochopim.

Osm mužů z kola ven (1988)

Nepříliš přesvědčívý film i přes mládé hvězdy, nedostatečné vykreslené postavy a atmosféra 20let jen tak na oko.

Já, legenda (2007)

Čekal jsem epos jednoho člověka, dostavil se mi možná tak Rezident Evil 8

Beowulf (2007)

Tento beowulf mě nenadchl, mám slabost pro béčkového beowulfa v podání Lamberta, vosková Angelina vypadala přesně jako ve svym oblečku jako lara croft: )), ani přizařená osobnost beowulfa mi nebyla blízká, mám radší víc cool, než pouhé pokřikování I AM BEOWULF!

Pokoj 1408 (2007)

Za začátku to má nádeh z filmu Osviceni, jen misto hotelu poko: )j. Na to, kolik se toho dá vymyslet v jednom pokoji, tam bylo hodně, podle mě az zbytecne mnoho-vrazdici maniaci, ufo v sachte, cekal jsem, že to bude víc ,,duchaplnější": )

Bravo Girls: Opět v akci (2004)

Dokud to vypadalo jako parodie na roztleskávání, tak jsem bavil..pravda byla krutá..klišovitá..splaškovitá..ale zasmál jsem se..dvakrát.

Divoká jízda (2006)

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat.