Zápisník jedné lásky (2004)

Bez té senilní linie, by to byl krásný ač hodně prostý příběh plný emocí, takhle je vynucené citové vidírání. 60min bez domu důchodců za *********

Zpověď královny střední školy (2004) odpad!

Rád se podívám na teen filmy a většinou mě baví, ale tohle jsem opravdu nemohl. Preci jenom jsem kluk a tenhle velmi naivní příběh dívky, která chce být všemi oblíbená a nakonec si uvědomí, že to není vlastně důležité..ach..

Slon (2003)

Jestli muzu nazvat film konstrujici krutou realitu težkopadnou nudou? Ano muzu, cely film sledujete chodici deti, jejich pribehy vedou do slepych ulicek, kde vyvrcholi cerny kluk, ktery se jen tak prochazi po chodbe, kde vsichni strili, pomuze dostat ven holku a pak bez jakykoliv emoci prijde ke klukovi s puskou a umre. Ani motiv tech kluku, aspon konspiracni jsem nepochopil, i kdyz se rezie zabyvala spis jen chodicimi obetmi.

25. hodina (2002)

Hodnotím první linii filmu, linie o americké společnosti mi do filmu nezapadla, nebo spiš jsem ji přehlédl..

Bláznivý šaman (2001) odpad!

Ale není to objektivní, jelikož mi již bylo šest

Lásce na stopě (2001)

Občas se najde film, který vás uchvátí, ne celkově všechny, prostě vás a tohle je můj skrytý uchvatný film...a to s těma pihama používám na holky už roky, i když třeba žádné nemají: ))