Kolotoč (2007) (TV film)

Po dlouhé době dobrá česká původní televizní komedie.

Král Artuš (2004)

Bez tohoto filmu bych se klidně odešla. Sice mám ráda Artušovské legendy a netrvám striktně na dodržování vyprávěných legend, ale co předvádí tenhle film, to je doslova odpad. jedničku jsem mu dala snad pro tu scénu bojiště na praskajícím ledu. A co proboha měl znamenat namátkou vystřelený šíp, který "náhodou" trefil chlápka na stromě - to jsem se fakt nasmála.

Království (1994) (seriál)

ten seriál mě fakt dostal. Nejvíc snad ta scéna s játrama!

Kráska a pirát (2006) (TV film)

Dlouho trvalo, než se děj rozjel. Přišlo mi to dost sekalé, nestačila jsem se divit, jak z minuty na minutu někomu vyrostou vlasy.

Kráska v nesnázích (2006)

Jak ke štěstí chudá holka přišla aneb další Popelka. Rozhodně jsem očekávala víc. 5* dávám Schmitzerovi, toho odporného páprdu, co všechny buzeruje, hraje skvěle!!!

Krásná pokojská (2002)

Lopez jako novodobá Popelka vypadá dost nudně, přehlédnout se nedal její velký zadek, na které si tolik zakládá. Jednoduchá a poněkud nudná zápletka. Pretty Woman nesahá ani po kotníky!!!

Kráva (1993)

Tak tenhle film mě vždycky dostane, kdo si chce pobrečet, tak vřele doporučuji!

Kult hákového kříže (1998)

Na tento film jsem šla do kina a nevěděla, co od něj očekávat. Po jeho shlédnutí mohu říct - skvělý film, který až syrově podává rasismus v Americe!

Kytice (2000)

Myslela jsem si, že Kytice je nezfilmovatelná, ale Brabec to dokázal, smekám před ním!!