Predátoři (2010)

Brodymu se dalo opravdu těžko uvěřit, že by byl se skoro 10kg težkou automatickou brokovnicí USAS bojeschopný. Terry Crews v "postradatelní 2" narozdíl od toho vypadal jako by tu zbraň udělali přímo pro něj. Ale když tohle pominu byl to vcelku zábavný tribute puvodnímu predatorovi. Teda doufám, že to mysleli jako "tribute" a ne, že jen vykradli scény z predátora. :)

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) odpad!

Konečná pravda o hitlerových vlkodlačích jednotkách, pro mě osobně má tento seriál nulovou informační hodnotu. Až mě osobně navštíví mimozemštani změním hodnoceni na jednu hvězdu.

Evidence (2013)

Ach jo..chtel sem se podivat na vcelku kladně hodnocený Evidence...tak koukam a říkám si co je to za sračku i v tom sem zjistil, že filmy s nazvem Evidence jsou dva :) (2012,2013)...bodík dávám za originální vraždící "toolkit" :D

TyTrubko (2012) (pořad) odpad!

Něco pro milovníky epilepsie.

Lví bojiště (2012) (TV film)

Tak trochu jiny dokument o lvech než sem byl zvyklý z dětství. V tehdejších dokumentech se lvi jenom valeli pod stromem a pak střih jak olizujou kostičku. :) Tady je to o něčem jiném, fajn dokument.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

V polovině filmu sem myslel, že se koukám na přespolní maratón. xD Někdy byl děj hodně utahaný ale jinak to celkem šlo, akce bylo dost. SPOILER: A kdo by řekl, že jediné slabé místo zabijáckých vrčích jezdců jsou zapálené šišky. xD

Chlapi nepláčou (2000)

Podle mě jedna z málá dobrých věci co vzešla z Polska. Sledovat pouze v originálním znění s titulky!

Blubberella (2011) odpad!

"Film" je to strašný ...ale přiznám se že jsem se jednou nebo dvakrát zasmál.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Já jen doufám, že mladé fanynky tohohle "snímku" si neberou za vzor hlavní hrdinku. Jednu hvězdu dávám za to jak jsem se u některých scén smál až sem brečel. :o)